2737
2734

بنظرتون چون اول جذب زیباییش شده بود اینقدر براش همه زندگی من وبچه هام رو نابود کرد؟

چون دوستی من با همسرم، اینطور نبود، ما باهم دوست شدیم چون بنظرم از رفتار من خوشش اومده بود، چون میگفت باهمه فرق دارم و..🥴 

اما بنظرم اول زیبایی این خانوم جذبش کرد، و رفتار هایی که داشت، 

عشق سوزان همسرم به ایشون ، منو میسوزونه هر لخظه،

الان لطف کردن بمن میگن که ایشون آشغالی بیش نیستند، ازهمع جا بلاکش کرده ،فکر کنم، نمیدونم خدا داند و توقع دارند درکنارش بمونم

بحث من مشورت گرفتن سر موندن نموندن نیست

دارم فکر میکنم این آقایون اصلا چی ین

یجپری از آینده زندگیمون و درامد یازی و اینا حرف میزنه، انگار نه انگار  

میگه تموم شد،اشتباه بود، تموم شد رفت 😐 و...

البته من تمومشون کردما، یعنی من فهمیدم وگرنه این دو بزرگوار باهم در ارتباط بودند همچنان

درامد همسرم خیلی بیشتر شده، خیلی ها اینجا گفتند فعلا جدا نشو، منم استقلال مالی ندارم که جدابشم

الانم هیچی ازش ندبدم

جز یه شماره ایرانسل که تو ایرانسل من اش بود، اما خاموشه و میگه هیچ مساله ای نیست برو پیگیری کن، پرینت حساب و ایناش رو بگیر

منتها من ازین مدل ها نیستم، وقتی کسی میره شکر میخوره برمیگرده ببخشمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی بگم والا 

ینی این خانم متاهله و همسر شمام؟

خیلی خوشگله؟

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍

از پولش استفاده کن مهارت یاد بگیر و پس انداز من برای خودت

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740

شرایط سختیه اعتماد و عشق دوباره به همچین کسی،ولی به خاطر بچه هات بمون انشالله دیگه چیری پیش نمیاد بلاخره انسان با لغزش به دنیا میاد هیچ کسیم مصون از خطا نیست ،ولی حتما ازش از نظر مالی یه چیزی بگیر به اسمت کنه اگه میخوای بمونی،مفت نمون تو زندگی .

دیگه تموم شده بدون وحواست هم به زندگیت باشه .اگه شکر خورد برگشت ونبخشیدیش آیا زندگی در کنارش برای تو یا اون میتونه ادامه داشته باشه؟ باید از ته دل ببخشی ویه امتیاز ازش بگیری خونه وماشین به نام خودت بزنی وگذشته رو خاک کنی

2706