2733
2734

ممنونم ازحضورتون

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

من وقف شخصی کردم و درامد حاصلشو ب شکل وام بدون سود ب دیگران میدم

البته وقف امام زمان

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زنگ بزن اوقاف تاشب بالای سرخونتن😁😂

خودشون همه کارهارومیکنندبرات

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

در کل با احترام ب همه ن اداره اوقافو قبول دارم نه فعالیتای تولیت استان قدس رو

خودم کارو دس گرفتم راضیم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740
چرا به یه نیازمند نمیدید؟

اونهام درنظرم هستن ودرتوانم انجام میدم 

خونه متروکه وقدیمی قدیمه عزیزم

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
بدید به نیازمند. چرا مستقیم به یه نیازمند نمیدید. اجاره بدید به یه زوج که وسع مالی ندارن. امام رضا ه ...

بله عزیزم 

خونه متروکه وقدیمی قدیمی هست

😂😂😂😂دقیقا

وقفه الکی که نیست

هم بگی وقف تمومه😁😂🤣🤣

خودتم میبرن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
زنگ بزن اوقاف تاشب بالای سرخونتن😁😂 خودشون همه کارهارومیکنندبرات

,,🤣😅🤣

[QUOTE=333456148]اونهام درنظرم هستن ودرتوانم انجام میدم  خونه متروکه وقدیمی قدیمه عزیزم[/QUO نمی‌تونید بفروشید و یه قسمتی وقف کنید و بقیه رو به نیازمندان کمک کنید؟ چقدر خوبه که خدا بهتون توان کمک کردن داده من خیلی دلم میخواد اما نمیتونم

2706