2737
2739
عنوان

بنظرتون حق با منه یا شوهرم

116 بازدید | 6 پست

بعد رمضان عروسی دختر خواهر شوهرمه ک با جاریش همزمان ازدواج میکنن (دو برادر با هم عروسی میگیرن) 

دامادا هم ولایتی و فامیل خیلی دور شوهرمن

یعد دیشب بحث هدیه پاتختی شد شوهرم گفت باید دو پتو بگیرم گفتم چرا دوتا گفت کارت دعوت ک میارن اسم دو عروس توشه باید برای جفتشون برد دیگه 

گفتم یعنی همه فامیل عروس ها بايد برای عروس دیگه م بیارن! نه اینجوری نیست اصلا و هرکی برای عروس فامیل خودش میاره

گفت من فامیل دامادام هستم 

گفتم باز دلیل نمیشه و مطمئنم خواهرات فقط برای خواهر زاده ت کادو میارن

قانع نشد و باز حرف خودشو زد منم گفتم خود دانی 

نظر شما چیه 

پول توپاکت بکنیدبدیدبهتربرای برادرزادش بیشتربرای اون کمتر پتوک هرعروسی توجهیزیش داره پول ب دردعروس دامادخیلی بهترمیخوره 

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731