2733
2739
عنوان

این بلاگر آرایشی چرا اینطوریه+ عکس

880 بازدید | 49 پست

بلاگر آرایشی باید خوشگل و خوش آرایش باشه دیگه... این بنده خدا خیلی بانمک و شیرینه ولی اصلا خوش آرایش نیست بنظرم زمینه آرایش نداره..‌ هی میشینم نگاه می کنم آخرش میبینم تغییری نکرد  

بنظرم شیما کاتوزیان خیلی خوش آرایش تره

این خانمه خودش درکل چاقه

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️

اون حس خوبی که میده بخاطر اینه که از هر چی که هست راضیه .یه جورایی به مخاطب انرژی مثبت و اعتماد به نفس منتقل میکنه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای من خیلی دوسش دارم ، البته بخاطر مراقب موی فر دنبال کننده ش شدم و واقعااااا خیلی راهکارای خوبی میداد تو یوتیوب 😁❤️

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

خیلی بده که راجب ظاهرشون نظر میدی 

و دم اون خانوم گرم زده تو  دهن هر کی که نمیذاره کار مورد علاقه اش رو انجام بده لطفا رویای بقیه رو تخریب نکن و اگه مشکلی داری ویدیوهاش رو نبین 

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2738

هرکی گوشی گرفته بدون هیچ تجربه و اموزشی اسمش و‌گذاشته بلاگرو اموزش میده طرف نوشته بلاگر اشپزی بعدذغذاهای معمولی درست میکنن نکته خاصی یاد نمیده ک

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

اتفاقا تنها بلاگری آرایشی که من دنبال می کنم همین خانوم 

هم نکته هایی که میگه واقعا کاربردی بوده برام 

هم لحن صحبت و حالت صورتش رو دوست دارم چون خیلی بانمک 

اتفاقا برای هر مهارتی باید همه مدل ادمی باشه دیگه 

شیما مدل آرایشی صورت های کشیده و نحوه میکاپ این خانوم برای ادم هایی با ظاهر شبیه به خودش خیلی مفیده.  

به نظرم باید این دیدگاه کم کم تغییر کنه که حتما یکی استاندارد های خاص داشته باشه

من اتفاقا کلیپ هاش و میبینم و خوشم میاد ازش

اعتماد به نفسش و دوست دارم

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2706