2733
2734
عنوان

طبیعیه از تخت دو طبقه میترسم؟

175 بازدید | 17 پست

قراره با خواهرم تو یه اتاق باشیم تخت دو طبقه من میترسم بالایی بیوفته روم یبار خوابش دیدم تپش قلب گرفتم. حالا به مامانم و بابام میگم میخندن بهم😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

افتادن که نمیوفتی

ولی خیلی صدامیده وراحت نمیخوابی روشون

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2738
خواهرت بالا بخوابه خب 🤨🤨🤨🤨🤨🤨

نه من میترسم تخت بالایی بوفته روم تو خواب

به این نتیجه رسیدم من بالا بخوابم ولی الان با خواهرم دعوامون شد چون اونم بالا میخواد🤦‍♀️

فک کردم ۷-۸سالته از چی میترسی بالایی بخواد بی افته هم زمین می افته قل نمیخوره بیاد تخت پایین

ممظورم خوده تخته که کنده بشه بیوفته 

یبار خوابش دیدم خیلی وحشتناک بود 

نه من میترسم تخت بالایی بوفته روم تو خواب  به این نتیجه رسیدم من بالا بخوابم ولی الان با خواهر ...

دخترم دوتا تخت در یک راستا هستند لذا اونی که بالا خوابیده نمیفته روی تو بلکه میفته پایین خود تخت هم به حدی محکمه که نمیشکنه فلز یا چوب خیلی محکمه 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2706