2733
2739
عنوان

عکسامو خیلی دستکاری میکنم.......خیلی خوشگلشون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 20007 بازدید | 393 پست
لایک به امضات اسی 🤌🏻🤌🏻😅😅😅

🤣🤣🤣همین شده خار چشمی برای مردای سایت تاپیک میزنن راجبم غیبت میکنن

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین از من میشنوی فقط فکت رو درست کن همین  چون بقیش واقعا لازم نیست انقد دستکاری کنی   ز ...

همین فک خودش کلی پول میخاد

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
🤣🤣🤣همین شده خار چشمی برای مردای سایت تاپیک میزنن راجبم غیبت میکنن

آدم باحالی هستی 🤣🤣🤣

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2731
تو فقط یکی هستی تو دنیا پس قدر خودتو بدون

ای بابا همون بهتر که بدونم کسی شبیه من نیست😭

آدم باحالی هستی 🤣🤣🤣

ممنونم ولی مردم مردای قدیم دنبال یه لقمه نون بودن الان اکثریت تو نینی سایت پلاسن غیبت کبرا صغرا میکنن سبزیاشونو واسه افطار پاک میکردن🤣🤣🤣

2740
نمیتونی ارتودنسی کنی؟  البته ارتو هم گرونه ولی خب از جراحی خیلی کمتره فک کنم

با ارتو که درست نمیشه دکتر گفت ارتو به علاوه جراحی حالا پولش هیچی اصن جورم بشه دکتر خوب تو شهرتون نیست کسی هم نیس باهام بیاد شهر دیگه ای عملشم سخته🤦🏻😭

ممنونم ولی مردم مردای قدیم دنبال یه لقمه نون بودن الان اکثریت تو نینی سایت پلاسن غیبت کبرا صغرا میکن ...

والا به خدااااا

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
اسی ندیدمت عکست میزاری

عزیزم متوجه شدم مردای سایت زیر سیبیلی اینجا دارن میچرخن دیگه ترسیدم

اما ببین استارتر یه بخشی از اینم که میگی زشتی و فلان بخاطر باور خودت و عکسای ادیت شده و قیافه های روتوش شده ی مردمه که انقد با خودت این ذهنیت زشت بودن رو تو مغزت مرور و تکرار کردی ک‌ دیگه قبولش داری

منم بیست روز پشت هم هر روز ارایش کنم روز بیست و یکم خودمو بدون ارایش ببینم میگم چقد زشتم چقد مژه هام کم و کوتاهه پوستم کدر و داغونه ابروهام نافرم و خرابه و اینا خیلی بنظرم وحشتناک میاد در صورتی که چشم من فقط به دیدن اون قیافه با ارایش عادت کرده بود و چیز به غیر از اون رو زشت میدید

اما ببین استارتر یه بخشی از اینم که میگی زشتی و فلان بخاطر باور خودت و عکسای ادیت شده و قیافه های رو ...

ببین این مشکلاتی که شما میگی با یه آرایشم حل میشه ولی من با آرایش و فیلترم درست نمیشه مجبورم فتوشاپ هم کنم

2706