2737
2739
عنوان

عکسامو خیلی دستکاری میکنم.......خیلی خوشگلشون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 20007 بازدید | 393 پست
چتزی بزن پیشونی بلند ک قشنگه

نمیشه زشت میشه یبار زدم اینقد مسخره کردن چون فرم صورتمم بلنده

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودت انقدر طبیعی چرا انقدر خودتو مصنوعی کردیدبا فیل تر این چهره ت معصوم تره

ببین تو این عکس زیاد مشخص نیست وگرنه من انحراف چشم دارم پف شدید پلکم دارم به علاوه پیشونی بلند و کچلی فکمم جلو زدگی داره فرم صورتمو خیلی بلند کرده دماغمم که گندهه

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
نترسید....برا بار اول شاید به قیافه توجه بشه  اما بعدش معیارها تغییر میکنه قوی باشید بعضی وق ...

درسته 🙈😂 من‌هیکلمم پر نیست خب ،۱۶۳ قدمه ،۵۴ کیلو وزنمه کلا 

بی شوخی اره اگر ادم بترسه تنها میمونه ،من پاتنری داشتم که تو محیط کار آشنا شدم ،خیالم راحت بود که ازم راضیه ...باید رو خودم کار کنم مجازی هم برم ببینم طرفو شاید بهتر از حضوریه دراومد

2740
درسته 🙈😂 من‌هیکلمم پر نیست خب ،۱۶۳ قدمه ،۵۴ کیلو وزنمه کلا  بی شوخی اره اگر ادم بترسه تنها م ...

حالا موندم چیکار کنم این پسره خیلی باحاله میخام رفیق معمولی بشم باهاش ولی میترسم ببینمش🤣

من با عمل اوکی نمیشم به عملیات نیاز دارم

چرا؟؟؟؟

ولی من جدی میگم یه مشکلاتی هست ارثیه خیلی بهم ریختم

2706