2752
2734
عنوان

عکسامو خیلی دستکاری میکنم.......خیلی خوشگلشون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 20013 بازدید | 393 پست

بدون فیل.تر بزار 

بی تو ثانیه هایم بوی دلتنگی میدهد🙂💔 #بهیادتم:)#سیاه ترین قلب ماله منه🙃💔#برگرد قلبم🙂🚶🏻‍♀️خدایا علیمو برگردون🙂داستان زندگیمون مثله فرهاد بود ولی هیچ کجاش شیرین نبود🥃
ممنون واقعا وقت تلف کردنه برای دوطرف ،من سرهمین دیگه مجازی با کسی قرار نمیذارم 😄میگم زشته گول زدن ، ...

مجازی برا شروع آشنایی بد نیس.اگه تمام کائنات دست به دست بدهند کیس دلخواه جور میشه

یه آشنایی اولیه اما با صداقت باید باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طبق تجربه اون پسره  دخترای مخملی ،قیافه خوبی ندارن ،و برعکس 😄😄 پس شما جزوه مورد دوم هستی

الفاظ پسرونم گاهاا استفاده میکنم مث ستونم خاکتم عشق است قلب و عروق😂

فلوشیپ رلیشنشیپ از دانشگاه کمبریج انگلستان😏
خوشگلی عزیزم ،میدونم ما دخترا فقط احساس کامل نبودن داریم اونم به خاطر اینستا و عمل هایی که اطرافیان ...

نه بخدا واقعیات داغون تر ازینم🤦🏻

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
ممنون واقعا وقت تلف کردنه برای دوطرف ،من سرهمین دیگه مجازی با کسی قرار نمیذارم 😄میگم زشته گول زدن ، ...

نه خوبه ک حال میده ولی من میترسم😭

مجازی برا شروع آشنایی بد نیس.اگه تمام کائنات دست به دست بدهند کیس دلخواه جور میشه یه آشنایی اولیه ا ...

موافقم من تازگیا ویدیوکال میکنم بازم انگار صورتم پرتر میفته ولی از مجازی میترسم به خاطر همین چیزی که اسی نوشته ،میگم نکنه طرف ازم خوشش نیاد ضایعم کنه ،دیکه اعتماد به نفسم افتضاح میشه در اونصورت

موافقم من تازگیا ویدیوکال میکنم بازم انگار صورتم پرتر میفته ولی از مجازی میترسم به خاطر همین چیزی که ...

منم از همین میترسم🤦🏻بدون فیل.تر گزاشتم ببین🤣

2706