2752
2734
عنوان

کسی هست که زایمان اولش زودرس باشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 51 پست
۳۳ هفته بود و از دست دادی ؟  چطوری آخه ؟  منم بچم ۳۳ هفته و ۵ روز بود زایمان زودرس داشتم ...

عزیزم زایمان اولت بود؟علت زودرسی چی بود؟

وزن بچت چقدبود؟برامن ۲۳۰۰بود

بزرگ کردن بچه نارس سخت نبودبرات؟بابچه های معمولی فرق دارن منم ۳۳هفته و۳روزبودم

شرحی زحال وحالی زشرح نیست...🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شمازایمان اولت چندهفته بودوعلت زایمانت چی بود؟ برای دومی سرکلاژهم شدی؟چندبارکلاسونوشدی توبارد ...

اولی همینجوری یهو تو هفته ۳۵ دردم گرفت یکم خون دیدم رفتم بیمارستان معاینه کردن گفتن دهانه رحم باز زایمان باید کنی  وبقیه ماجرا ولی بچم نموند 😔

دومی پیش یه دکتر خوب رفتم و از همون اول شیاف استفاده کردم استراحتم بیشتر بود ۱۲ هفته همراه سونو عربال گری سونو طول دهانه رحم دادم گفت خوبه نیاز به سرکلاژ نیس 

و بعد هم امپول پرولوتون یا پروژسترون زدم تا اخر بارداری 

این امپول عالیه مخصوصا پرولوتون اگه گیر بیاری 

کامل دهانه رحم میبنده و از زایمان زودرس جلو گیری میکنه 

ولی خودتم خیلی باید استراحت کنی و مراقبت کنی 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2731
چرا زایمان زودرس شدی؟ منم سی وسه هفته زایمان کردم ولی خداروشکر بچم مشکل حادی نداشت الانم پنج سالشه ...

دهانه رحمم دوسانت بازبودامازایمان بخاطرافت ضربان قلب بچم بودک سزارین شدم ازبس ماماهامعاینه کردن وبهم استرس دادن 

بچم فقط یکم مشکل تنفسی داشت دکترمیگفت عالیه یه دفعه ای حالش بدشدعلتشم نفهمیدن

شماخودتون این شرایطودارین؟چون من خیلی شنیدم ک دومی هم همینجورشده

اگه دارو استفاده کنی استراحت مطلق باشی شانست میره بالا من شرایطم بد بود رعایت کردم سرکلاژ وحلقه گذاشتم یعنی روی من همه چیزو امتحان کردن  ۳۸ هفته سزارین کردم 

اولی همینجوری یهو تو هفته ۳۵ دردم گرفت یکم خون دیدم رفتم بیمارستان معاینه کردن گفتن دهانه رحم باز زا ...

عزیزم خدابه دلت ارامش بده چرافرشته کوچولوتوازدست دادی؟

من اره اصلااستراحت نداشتم عزیزم طول سرویکست چندبود ک سرکلاژنشدی ؟

من تا۱۸هفته طول سرویکسم ۳۴بودبعدش اندازه نگرفتم

شماتوهشت ماه رفتی سونوطول سرویکس

اگه دارو استفاده کنی استراحت مطلق باشی شانست میره بالا من شرایطم بد بود رعایت کردم سرکلاژ وحلقه گذاش ...

سابقه زودرس داشتین؟

شرایطتون چطوربودمگه؟

سرکلاژمیگن خطرعفونت وسقط بالامیبره