2733
2734
عنوان

سفره هفت سین

54 بازدید | 4 پست

خانواده ما هیچ سالی سفره هفت سین نمی چینه مامانم میگه به ما سفره هفت سین نمیاد . هر بار که درست کردیم یا یکی از اقوام فوت کرد یا ضرر مالی دیدیم . از قدیم مادربزرگ پدربزرگم هم نمی چیدن حالا علت رو نمیدونم با اینکه خیلی دوس دارم بچینم . نظر شما چیه ؟ آیا سفره هفت سین که هفت علامتش نشون دهنده ب خیر و برکت هست چطور میتونه باعث نحسی بشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم سال های قبل وقتی چیدن کسی مرده اینام به خود تلقین کردن که آره وقتی می‌چینم یه اتفاق بد میوفته 

تلقینه

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728