2737
2734
عنوان

هنوزم از این عشقا هست

181 بازدید | 15 پست

زمان ما مثلا پسره اون دست خیابون بود ما از این دست خیابون رد می‌شدیم یهو فاز عشق و عاشقی بر میداشتیم  

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

بعله

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

یادش بخیر من هنو به یاد این عشقم هستم 🤣🤣🤣

طرف هیچ وقت هم نفهمید من هر وقت از مدرسه میومدم نگاش میکردم

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
بعله

🤣🤣تو ذهنمون دو تا شکمم میزاییدیم 

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
یادش بخیر من هنو به یاد این عشقم هستم 🤣🤣🤣 طرف هیچ وقت هم نفهمید من هر وقت از مدرسه میومدم نگاش م ...

هعی 🤣👌👌

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
یادش بخیر من هنو به یاد این عشقم هستم 🤣🤣🤣 طرف هیچ وقت هم نفهمید من هر وقت از مدرسه میومدم نگاش م ...

دقیقا

🤣🤣تو ذهنمون دو تا شکمم میزاییدیم 

اخ دقیقا🤣🤣🤣🤣

اخ چه فکرای از زندگی داشتیم 

و چی شد 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2706