2737
2734

می خواستم مجدد به کسی که دوسش دارم پیام بدم 

بین دو راهی احترام به احساسم و احترام به شخصیتم یکی رو انتخاب بکنم که به نتیجه نرسیدم . 

از حال بدم به اینجا پناه اوردم ..... 

تاپیک یکی از خانوم هارو دیدم که همه تلخی های زندگیش نتیجه یک عشق یک طرفه اشتباه بوده ..

تصمیم رو برای همیشه گرفتم و این عشق یک طرفه رو رها می کنم .

میشه برام دعا کنید که خدا بهم صبر بده ؟؟؟؟ 

اینو از من داشته باش تا رنج نکشی به آسودگی نمیرسی امروز رنج دل بریدن رو تحمل میکنی ولی یه عمر آرامش دهری که آدم اشتباهی تو زندگیت نیومده

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

ما دعا میکنیم،خودتم، ذکر ربنا اَفرِغ علینا صبراَ رو زیاد بگو

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم رو نماز دعات میکنم لطفا توهم دعاکن به حاجتم برسم لطف میکنی🙏❤هرکس میتونه واسم ی صلوات بفرسته لایک کنه رو نماز دعاش میکنم❤❤✨

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
2731
اینو از من داشته باش تا رنج نکشی به آسودگی نمیرسی امروز رنج دل بریدن رو تحمل میکنی ولی یه عمر آرامش ...

بله دقیقا حرفتون کاملا درست بود 

ولی می دونید ، تو این عشق من حتی یه خاطره نداشتم که بخوام دل بکنم . 

حتی صحبتی و ارتباطی هم نداشتم که بخوام قطعش بکنم . 

من چند سال تموم فقط بهش فکر کردم . 

تنها راه نجاتم فقط تو این خلاصه میشه که بهش فکر نکنم . 

گلم رو نماز دعات میکنم لطفا توهم دعاکن به حاجتم برسم لطف میکنی🙏❤هرکس میتونه واسم ی صلوات بفرسته لای ...

بله حتما 

ممنونم ازتون 

انشالله که شما هم به خواسته دلتون برسید ❤