2737
2734

من توی یه  استودیوی  عکاسی و فیلم برداری  دوره  کاراموزی میرم

بعد توی لوکیشن داشتیم از عروس دوماد عکس میگرفتیم

یکی از عکاسا که یه خانم هم سن خودمه ۳۶ سالشه

بعد جلو عروس دوماد بهم گفت چرا از همین زاویه که من عکس گرفتم تو هم  عکس گرفتی؟

مگه ندیدی من نگرفتم  با لحن  بد و  تند

قبلا هم بازم رفتارای  زشت داشته

من اون لحظه چیزی نگفتم فقط کلی جلو عروس دوماد خجالت کشیدم

بعدشم که بش گفتم ناراحت شدم از رفتارت اصلا نمیدونست کی و کجا رفتارش بد بود و شاکی هم شد

چقد اعصابم خرابه

حرمت عروس دوماد و نگه داشتم

ولی تو دلم موند چیزی بش نگفتم

اصن بگو به توچه مگه تو صاحب استودیویی یا دوربین مگه ماله توعه

نظرتون چیه باید همون موقع جوابشو میدادم

؟

سه ماههه دارم میرم اونجا  دلم نمیخواد  برم  دیگه

حس بدی دارم که تحقیر شدم و جواب ندادم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

یا نرو‌ دیگه یا اگه میخوای بری رفتارتو عوض کن..محکم باش و پر از اعتماد به نفس..تو همه ی محیط های کاری از این ادما پیدا میشه..یه جوری رفتار کن که شخصیت تو غالب باشه اونجا..نمیگم پر رو بازی در بیار و بی احترامی کن به بقیه..فقط اعتماد به نفس داشته باش و همچین مواقعی با خونسردی کامل جوابشو بده...ولی اگه همون لحظه جواب ندادی به هیچ وجه بعدش نرو باهاش صحبت کن که آره من ناراحت شدم..

2740
31 عزیزم

ماشالا معلومه دختره فهمیده ای هستی

خیلی بدم میاد از رفتارم که جواب نمیدم

همچین موقعیت هایی دسپاچه میشم😔

اون بی احترامی میکنه

من فقط خجالت زده میشم به جای اینکه جواب بدم

ماشالا معلومه دختره فهمیده ای هستی خیلی بدم میاد از رفتارم که جواب نمیدم همچین موقعیت هایی دسپاچه ...

ببین من کاملا درکت میکنم..خودم سنم که کم بود اینجوری بودم..نمیتونستم جواب بدم و از حق خودم دفاع کنم ولی تو محیط کار که قرار گرفتم کلا از این رو به اون رو شدم..فقط و فقط روی اعتماد به نفست کار کن..فک نکن همکارت خیلی شخص خاصیه یا کار خاصی بلده که تو نیستی..اتفاقا برعکس خودتو زبر و زرنگ و بهتر از چیزی که هستی نشون بده..

من اوایل که اومده بودم سر کار اصلا چیزی بلد نبودم ولی توی مصاحبه خیلی خودمو پرفکت نشون داده بودم..وقتی اومدم تو شرکت همچنان خودمو دست بالا گرفتم که همه چی بلدم..همین باعث شد که از همون اول با احترام باهام برخورد کنن و کسی به خودش اجازه نداد غر بزنه سرم..حتی اگه خرابکاری میکردم..

چ پروفایلی چجور ب ذهنت رسید 😂

عاشق اون سکانس شم که رحمت و جلوی در ضربه فنی میکنه😂

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉