2733
2739

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پرده های خونه من سی سانت پایین تر از همون طاقچه اس البته برای اتاق خواب برای پذیرایی تا پایینه ترجیحا پانچ بگیر خونه دیگه رفتی بتونی استفاده کنی

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2738
خونه ی بعدی پای پنجره رادیات نداشت چیکار کنه😑😑😑😑😑😑😑😑😑

همه دارن

من یه جا بودم داشت بعدی هم داره

رفتم پرده هم بگیرم آقاعه گفت پکیج زیر پنجره س گفتم اره دقیق سانت و اندازشو میدونس

بلاخره پیداش میشه  یه روز رنگین کمون"^"دیگه نمیگیره هیچوقت رنگ غم آسمون😔
اگ اتاق خوابه پرده نمیخاد برچسب بزن

پروفایل و امضات رو دوست داشتم

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
هر دو رو بلند بگیر .. واس ما هم همینطوره خیلی قشنگ میشه بعدا هم میتونی کوتاهش کنی 

ب بزرگی و کوچیکی اتاق خواب ربط نداره؟ 

ب نظرم پرده ی بلند به اتاق خوابای متراژ بالا بیشتر بیاد

هر چند فروشندم نظرش با شما یکی بود

ب بزرگی و کوچیکی اتاق خواب ربط نداره؟  ب نظرم پرده ی بلند به اتاق خوابای متراژ بالا بیشتر ب ...

اتاق هر چی بزرگتر باشه قشنگ تر دیده میشه ولی واس شما هم انگار از اون کوچیکا نیس .. به هر حال قشنگ میشه

♡
2706