2737
2739
عنوان

فقط مادران بیایین سواال دارم

43 بازدید | 6 پست

سلام سال نو مبارک..صبحی دخترم رو برای مراقبت بهداشت بردم گفتن رشدش کمه لطفاً راهنمایی کنین برای کودک یکساله چ غذایی یا معجونی  بهش بدم ک رشدش خوب باشه 😞 شما چیا بهش میدین چند وعده در روز بهش میدین

خودشون نگفتن یعنی؟! ببرش دکتر تغذیه کودکان عزیزم 

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یکسالگیش بردم گفت وزنش کم

من هرروز چندوعده غذای گوشتی دادم، تخم بلدرچین و...خیلیییی تاثیردلشت

۵وعده غذا میدادم، همیشه همراهم غذا بود مهمانی, گردش و..

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2731

بچه ها تا دوسالگي رشد خيلي چشمگيري دارند

از هر نظر مو قد چاقي لاغري و …

بهتره اول ببريش دكتر غدد و تغذيه متخصص ها بهتر از مراكز بهداشت جواب ميدن

خوراكي هم كه خيلي مقويه و از قديم مادرها درست ميكردن(نميدونم واس يكسال بشه يا نه)گوشت تو شيشه هست

گوشت گردن و ماهيچه با هويج و سيبزميني و گوجه و پياز يه تفت بده بريز تو شيشه و شيشه رو بزار تو اب سه ساعت بعد كه پخت همه رو ميكس كن بعضيها خرده برنج هم ميريزن