2733
2739

خیانتش رو رفیق بازیش رو

کتکاش رو 

بی محلیش رو 

به زور بهم دست می‌زنه رو 

به زور بهم پول میده 

همه رو زود یادم می‌ره

چرا ؟؟

عین بدبختا انقدر زود یادم می‌ره باهاش حرف میزنم بعد انقدر بیچارم ک حتی بهش محبت هم میکنم 

الان دیشب تو مهمونی براش چای بردم 

اب خواست براش بدو بدو بردم 

دیدم دارن کمرش رو مالش میدن ترسیدم گفتم سجاد چیشده گفتش حامله‌ام :) 

بعد عروس خاله شوهرم همون هم سن خودمه ولی خیلی به شوهرش بی محلی میکنه و شوهرش دنبالشه مثلاً شوهرش داشت غذا می‌خورد به زنش گفت نمک ندارم اون جونش نگرفت بره برای شوهرش نمک بیاره گفت کلا نمک نذاشتند

بعد شوهرش تازع ازش باز شماره کارت میخواست بهش پول بزنه

من چرا اینقدر بدبختم؟ 

حس میکنم از بس محبت ندیدم

و مرگ سال هاست ، هرچه در من میگردد ، چیزی برای کُشتن پیدا نمی کند .                           

خودت جواب خودتو دادی 

کمبود محبت و کمبود عزت نفس

وقتی با خیانتش کنار اومدی با خیلی چیز  بد دیگه هم میتونی کنار بیای!

روی خودت کار کن و خودت خودتو دوست داسته باش 

دنبال توجه کسی نباش

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت جواب خودتو دادی  کمبود محبت و کمبود عزت نفس وقتی با خیانتش کنار اومدی با خیلی چیز   ...

خیانتش اگر میخواستم علنی کنم مجبور بودم جدا شم دوباره برم خونه بابام:))

2740
توام خونه پدری محبت و احترام و ارزش ندیدی ؟ من فک میکنم ریشه تو کودکیمون دارع

دقیقاً منم ندیدم 

بابام هم خیلی کتکم میزد خیلی

طوری که یسری تو طویله انقدر کتکم زد فقط برای اینکه با آبجی کوچیکم سر چیزای الکی دعوا میکردم و تقصیر هم آبجیم بود انقدر کتکم زد که داماد مون اونجا بود اتاق خواب بود یهو بیدار شد گفت بیا با من بریم خونه ما یه مدت بمون

تونگاه به شوهر عروسه که نکن اون بنده خدا مشکل داره اونو میتونه به هرسویی بکشه عروس خالت شما خودت  رو ببین این سبک و دوست داری  که فرمان پذیر باشی به راحتی میشه از کو دکیت اینو فهمید همه ما همین طوریم

اینایی که تو گفتی تو حرف اسون میاد عزیز 

بله عزیزم البته تو حرف اسونه 

خیلی باید زمان بزاری تا به این حرفا برسی 

باید خیلی تلاش کنی ک این حرفا جزئی از اعتقادات و باورهات بشن

مطالعه کردن خوندن کتاب های روانشناسی برای افزابش اعتماد به نفس 

رفتن پیش مشاوره برای از بین بردن گره های کودکی ک شروع کردن ی کاری ک توش استعداد داری و بهت اعتماد به نفس میده 

ولی وقتی ک به این نتیجه برسی دیگه ن تحقیر ن زورگویی ی نفر روت اثر داره و ن خودخوری می کنی و خودتو عذاب میدی 

من خودم چند سال پیش خیلی عزت نفسم پایین بود از اونایی ک ی حرف میزدی بهشون یهو قهر می کردن حالا حرفه هم اصلا بد نبودا یا اگه حرف بدی هم میزدن یا جواب نمیدادم یا اگه میگفتم تو دلم خودمو سرزنش می کردم ک مثلا چرا این حرفو زدم یا نزدم  

حرف مردم خیلی برام مهم بود

اما خب به نتیجه رسیدم تو بهترین هم باشی بازهم مردم پشتت حرف میزنن مقصر ما نیستیم خیلی از رفتار های دیگران میتونه بخاطر حسادت یا بیمار بودن خودشون داره 

همین کسی ک تحقیر می کنه مریضه چون با تحقیر کردنه دیگران خودشو خالی می کنه و احساس قدرت بهش دست بده

وقتی به این باورها برسی و کم کم خودتو تقویت کنی و بالا ببری حذف کردن ادم های سمی زندگیت هم میتونه اتفاق بیوفته

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!