2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تحت نظر دکتر باش که اگه خدایی نکرده مشکلی پیش اومد بتونی بهش مراجعه کنی و سریع داارو بگیری،

چون نسبتا به سختی باردار شدی تموم تلاشتو بکن که یه وقت پشیمون نش، الان وقت جا زدن نیست،

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤

مبارکه عزیزم..خواهر منم بی بی مثبت شد دیگه آز نرفت..موقع پری بعدی ک همون هشت هفته میشه رفت سونو

خدایا لحظه ایی مرا ب حال خودم وا مگذار...که هرچی دارم از تو دارم..بدون تو هیچم..

سلام عزیزم اگه بری خیلی بهتره باید مقدار بتات معلوم بشه که به اندازه کافی بره بالا دکترا جواب ازمایش میخان نه بی بی توکل بخدا کن برو ازمایش بده ماچشم انتظارارو دعا کن   

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

مبارکه 

نه بی بی مثبته کافیه

اخرین  پریدتو درنطر بگیر.. حدود دوماه شد برو سونو.. البته دکتر برو برات مینویسه  تو دفترچه ات.. ان شالله تا دوماه بعد پرید 8هفته میشی.. خیلی عادی باش.. از گوشی و استرس و هیجان خودتو دور نگه دار.. ❤️❤️❤️