2733
2734
عنوان

اطرف شما هم پرشده از بیماری

160 بازدید | 12 پست

این دوسال اخیر یکسره خبر بیماری مخصوصا سرطان اطرافمون خیلی زیاد شده یا خدا قلبم داره میترکه تا قبل این دو سال من اصلا اسمشم نمیشنیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا به داد برسه 😔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2728

از حرص و جوش زیاد هست متاسفانه

و نفرت و حسادت

دقت کردید چقدر حسادت و نفرت مردم زیاد تر از قبل شده ؟ نفرت از خودمون نفرت از دیگران و....به قول یه فیلمی‌بود

خانمه تومور مغزی داشت یعنی

گفت اشکهایی که بایذ میریختم و حرفهایی که باید میزدم و نزدم همش یه گوشه ی مغزم جمع شدند

اینارو میگم چون یکی از عزیزانم بخاطر نفرت ۴ سال پیش تومور گرفت ...در نهایت یه جوری با قطع عضو تموم شد ...ولی منبعش نفرت بود ....حتب دکترش گفته بود تا نری روانشناس و نفرتتو کم نکنی باز از یه جا دیگع میزنه بیرون

که خداروشکر رفت پیش روانکاو از ریشه سوزوندش

از حرص و جوش زیاد هست متاسفانه و نفرت و حسادت دقت کردید چقدر حسادت و نفرت مردم زیاد تر از قبل شده ...

آره تو تلوزیون طب سنتی هم گفت سرطان از کینه شکل میگیره یکی از عواملشه.باز الحمدالله که خوب شده

از حرص و جوش زیاد هست متاسفانه و نفرت و حسادت دقت کردید چقدر حسادت و نفرت مردم زیاد تر از قبل شده ...

ولی من تعجبم اینکه تو بچه ها هم زیاد شده متاسفانه سه تا از بچه های فامیل هم درگیر شدن

2738
دقیقا دلم برا بچه هامون میسوزه چه تو دنیای پر از استرس و بیماری دارن بزرگ میشن

☹💔

من اصلا رعایت نمیکنم سبک غذاییمو

این بیماری ها بیشترشون بخاطر استرس و سبک غذایی غلطه... دارم سعی میکنم درستش کنم

آره تو تلوزیون طب سنتی هم گفت سرطان از کینه شکل میگیره یکی از عواملشه.باز الحمدالله که خوب شده

دقیقا

ببینید تمام مریضی ها منشا درونی دارند

ابنو من نمیگما 

تحقیقات میگه

میگه‌همه چیز فرکانس مارو حس میکنه

شما سرچ‌کن آزمایش کیلیو باکستر ببین مغز ما چه قدرتی داره و ذرات هستی و جهان خلقت چقدر هوشیار و آگاهند ! 

بعد نمیدونم چرا هنوز دوستانی هستند که قدرت مغز رو انکار میکنند

ولی من تعجبم اینکه تو بچه ها هم زیاد شده متاسفانه سه تا از بچه های فامیل هم درگیر شدن

متاسفانه بچه ها بخاطر پاکی روحشون

انرژی منفی اطرافیان رو بیشتر از بقیه جذب میکنند...

و برخلاف تصور ما بچه ها به شدت آگاهند

به شدت زجر میکشند

و به شدت میفهمند ! 

متاسفانه بچه ها بخاطر پاکی روحشون انرژی منفی اطرافیان رو بیشتر از بقیه جذب میکنند... و برخلاف تصور ...

واقعا همینه .کلا زندگیا سبکش افتضاح شده حسودی چشمو همچشمی کینه خدا ۷ودش به دادمون برسه

واقعا همینه .کلا زندگیا سبکش افتضاح شده حسودی چشمو همچشمی کینه خدا ۷ودش به دادمون برسه

خدا نمیتونه کاری کنه

چون اینجا بحث امتخاب خودمونه

تا خودمون خسادت میکنیم

اوضاع همینه

روی بچه هامونم ا۳ر منفی میگذاریم