2733
2734
عنوان

سفر دبی

149 بازدید | 32 پست

سلام دوستان، برای اولین سفر به دبی، هتل سه ستاره که از بقیه هتل ها قیمتش مناسب تر باشه، در چه منطقه ای بهتره بگیریم که به مناطق تفریحی و دیدنی نزدیک تر باشه؟ قصد تفریح و بازدید از مناطق دیدنی رو داریم، قصد خرید نداریم، به مراکز خرید نزدیک نباشه هم مهم نیست میخوام به مناطق تفریحی و دیدنی نزدیک تر باشه، در چه منطقه ای هتل بگیریم؟ و اگه هتل خوب میشناسید معرفی کنید لطفا، و اردیبهشت اونجا هوا چطوره؟ چجور لباس برداریم؟لباس گرم یا خنک؟ ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه میخوایم کرایه ماشین کمتر بدی ولی هتل گرونتره منطقه  دیره اگه میخوای هتل مناسب تر بگیری ولی کرایه ماشین بیشتر بدی شارجه.هوا گررررم فقط لباس نخی ببر

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
هوا شدید گرمه هرچی تو اب و هوا زده تو ۵ درجه بیشتر بگیر هتلم زیاد فرقی نداره چون مناطق تفریحی اون م ...

پیش برج خلیفه اینقدر گرونه که نمیتونن حتی خواب گرفتن هتلو اونجا ببینن فقط اروپاییا میتونن اونجا اسکان داشته باشن فقطم بخاطر دلار 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
تو دیره نکیرید بخش قدیمی دوبی هست تو منطقه الرشا اونورت بکیرید بهتره هوا هن گرمه لباس خنک همراهت ب ...

اتفاقا چون قصد خرید ندارن دبی قدیم برن بهتره

دیره و السیف حتما برید استارتر 

خیلی سنتی و زیباست

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
پیش برج خلیفه اینقدر گرونه که نمیتونن حتی خواب گرفتن هتلو اونجا ببینن فقط اروپاییا میتونن اونجا اسکا ...

ربطی به اروپایی نداره پولش مهمه ولی مناطق تفریحی همونه دیگه دیگه دبی تفریحش همینه 

هتل ۳ ستاره نزدیک ترینش به برج خلیفه باید بگرده حالت مسافرخونه نزدیکترینش خوبه

2738

من راهنماییت میکنم ب عنوان کسی که زیاد اونجا بوده تو منطقه شارجه بگیر دوست عزیز و یه ماشین کرایه کنید اون مدتی که اونجا هستید خودت یا همسرت گواهینامتونو بین المللی کنید قبلش.ضمنا حواستون به جریمه ها هم باشه چون اونجا خیلی قانونمندن اصلا سعی نکنید قانونو دور بزنبد چون دست آخر شما میمونیدو یه عالمه برگ جریمه،خوش بگذره و سفر بی خطر

ربطی به اروپایی نداره پولش مهمه ولی مناطق تفریحی همونه دیگه دیگه دبی تفریحش همینه  هتل ۳ ستاره ...

چرا ربطی نداره؟! اروپایی گفتم چون دلار چندین برابر درهمه پس یه اروپایی راجت میتونی با مبلغی ناچیز اونجا مکان بگیره اول خوب مطلبو حلاجی کنید بعد اظهار نظر بفرمایید

چرا ربطی نداره؟! اروپایی گفتم چون دلار چندین برابر درهمه پس یه اروپایی راجت میتونی با مبلغی ناچیز او ...

عزیزم پول کشورها حاشیه خلیج فارس عمان بحرین کویت جندین برابر همون اروپاست

بعدم ارزش پول بیشتر نشان پولدار بودن یک ملت نیست شما اول باید علوم اقتصاد رو حلاجی کنی

پیش برج خلیفه اینقدر گرونه که نمیتونن حتی خواب گرفتن هتلو اونجا ببینن فقط اروپاییا میتونن اونجا اسکا ...

والا من رفتم اینجوریم نیست

دوبارشم اونجا بودیم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
عزیزم پول کشورها حاشیه خلیج فارس عمان بحرین کویت جندین برابر همون اروپاست بعدم ارزش پول بیشتر نشان ...

من کاری به کشورهای حاشیه خلیج فارس ندارم مقصود من مقایسه یک اروپایی با شخص ایرانیست که یک تومان برابر با ۱۶هزار درهمه ولی ۱ دلار چندین برابر یک درهم هست،من کاری ب اقتصاد ندارم بر اثر تجربه عرض کردم حالا اگه شما خیلی استادی بفرما راهنمایی غلط کن به مردم

والا من رفتم اینجوریم نیست دوبارشم اونجا بودیم

دوبار رفتی بگو ببینم قیمت یک کیف دستی توی مجتمع تجاری نزدیک برج خلیفه چقدره؟

2706