2733
2734
عنوان

چند روزه که عقد کردم …

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 38 پست
اونقدر گرم حرف بودن که صاحبخونه و زنش هم به من توجه نکردن و من کلا ساکت نشسته بودم

خب با فامیل خودشون راحت ترن ، یکم زمان می‌بره با شما گرم بشن 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
خب من تازه وارد اون جمع شدم و اونا صمیمی بودن میتونستن ازم چند تا سوال بپرسن تا منم وارد جمع شم  ...

به همسرت با ارامش بگو اینجا بعضیا یه چیزایی میگن ادم از ازدواجش پشیمون میشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من تو مهمونیا اصلا اونجوری که من انتظار دارم، بهم توجه نمیکنه حتی کنار من نمینشست بعدا متوجه ...

نه اخه من اولین بار بود اونارو میدیدم و همشون گرم صحبت با هم‌شده بودن فرصتی به من نمیدادن 

2731
کل چهار ساعت تماس چشمی با من نداشت.و گرم صحبت بود 

متاسفانه اکثر جوونهای ما زمان ازدواج به هیچ عنوان درکی از روابط زناشویی و مسئولیت ها و وظایفش ندارن

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
این اختلاف اخلاق هاست پیش میاد منم همیشه اروم بودم همه فکر میکردن خودمو میگیرم برعکس شوهرم که خیلی ...

دقیقا منم این جورم تازه ازدواج کردم همه فکر میکنن ناراحتم یا مغرورم😭هی میگن چرا این جوری

ولی به خدا مدلم اینه نمیدونم چیکار کنم

نه اخه من اولین بار بود اونارو میدیدم و همشون گرم صحبت با هم‌شده بودن فرصتی به من نمیدادن 

کم کم به اخلاقاشون عادت میکنی

من سر این قضیه اوایل خیلی از دست شوهرم شاکی بودم

ولی الان میبینم واقعا ناراحتیم بی دلیل بود

متاسفانه اکثر جوونهای ما زمان ازدواج به هیچ عنوان درکی از روابط زناشویی و مسئولیت ها و وظایفش ندارن

به حدی دلم گرفت که گریه کردم 

چون همسرم همه چی بلده و اجتماعیه و نمیتونم فکر کنم که بلد نیست …

به حدی جذب صحبت با صاحبخونه و زنش بود که عجیب بود این رفتار 

حتی دستشو گرفتم نوازش کردم توجه نکرد

2738
همسر من ادم اجتماعی و پر رویی هست  نمیشد فکر کنم که روش نشده …

میگم فامیل ها از معاشرت با فامیل آشنا راحت ترن ..

شما تو جمع شون غریبه بودید فامیلشون فعلا با شما صمیمی نیست 

ب مرور رفتار فامیل همسر صمیمی تر میشه 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
به حدی دلم گرفت که گریه کردم  چون همسرم همه چی بلده و اجتماعیه و نمیتونم فکر کنم که بلد نیست … ...

باهاش صحبت کن. نه آموزشی دیده و نه به احتمال زیاد توی خانواده روابط گرم و صمیمانه بین زن و شوهرها دیده. نیازها و خواسته هات رو بگو. وقتی پارتنر آدم وارد جمع دوستی و خانوادگی ما میشه، این وظیفه طرف هست که همه جوره جو رو به سمتی هدایت کنه که فرد توی جمع جدید پذیرفته بشه 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

[QUOTE=333451778]😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 شوهرتوکه خوبه شوهرمن پیش خونواده وفامیلش منوول میکردغیب میشد😭😭😭...[/QUOT

🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

شوهر منم تو جمع ب من توجه نداره ، انگار نیستم ، بعد ده سال درست نشده 

مثلا مهمان هستیم سر سفره نشستیم برا خودش غذا می‌کشه نمیگه تو کی هستی  برا من نمی‌کشه ، یک نمک پاش یا پارچ اب کنارش باشه چند بار باید بهش بگم ک بهم بده ..

کنار باباش باشه ک هیچ ،همه توجه اش ب باباشه، بابایی هست

[QUOTE=333451778]😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 شوهرتوکه خوبه شوهرمن پیش خونواده وفامیلش منوول میکردغیب میشد ...

بخدا😁😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
بخدا😁😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خیلی بامزه گفتی.🤣🤣🤣🤣👍👍👍❤️❤️💋💋💋

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2706