2737
2739
عنوان

استادم ازم خواستگاری کرد🙂😐😂

745 بازدید | 37 پست

دوست صمیمی پسرخالمه 

بعد گفته بود به  پسرخالم:فلانی دختر خاله ات زیاد نمره میدم بهش ولی اصن نگامم نمیکنه  

پسرخاله ی کسافتمم گفته بود این میخواد خودشو بدبخت کنه تا اخر عمرش مجرد بمونه  

حالا ی امتحان قبل از تعطیلی ازمون گرفت دیروز پیام داده 15 شدی 20 کنم برات خانومم میشی؟  منم اسکرین به پسرخالم دادم که دوستت چقدر کثیفه و چن تا حرف دیگه

میترسم دعوا بشه

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

بچه ها گفتم صفر کن مهم نیست برام

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا استاده چه رفتار بچه گانه ای داره

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

من استادمو رد کردم

انداخت منو نکبت

هنوز یادم میوفته دوست دارم برم پیداش کنم خفش کنم

بهش گفتم چرا منو انداختید

گفت میخواستی جواب رد ندی

گفتم میرم شکایت میکنم

گفت برو برام‌مهم نیست 

شکایت کردم برا نمرم به جایی نرسید متاسفانه ....

البته برای سالها پیشه

الان خودم‌متاهلم بچه دارم

خودت چه بچه ای 

خب گفته خانومم شو نگفته دوس دخترم شو که! میگی کثیفه

روز ۲۱ اسفند ۹۸ دو خط خوشگل موازی که به هم نمیرسند نوید رسیدن روزای قشنگ رو دادن❤😍 خدا شکرت لطفا این دو خط رو نصیب هرکی که نی نی میخواد بکن زودِ زودِ زود
2740
چه استاد زبون بازی😂😂

خیلی شیرین زبونه لعنتی  نندازه منو صلوااااات

اگه آدم هولی نیس  زنش شو🗿

نه بابا خیلی بچه مثبته 

تازگیا با پسرخالم میگرده پرو شده

واقعا استاده چه رفتار بچه گانه ای داره

بابا خیلی بچه مثبته 

2706