2733
2739
عنوان

شوهرم یه جوریه که

71 بازدید | 2 پست

فقط خودش باید حرف بزنه اگه من یه کلمه بگم دادو بیداد میکنه آبرو بری میکنه

هیچ وقت خدا که نه گردش داریم نه تفریح نه هیچی خانوادش همه جا رفتم خونه ما هندز نیومدن حتا خونه نوه عمه و جدو آباد رفتن ولی چون ابنو اهمین نمیدن خونه ما نیومدن

یه جعبه شیرینی داشتیم منو دخترم رفتیم خوردیم دو تا دونه قیامت کرد

چرا خوردین مهمون میخواد بیاد

حالا ما میریم خونه اونا اونا اصلا مارو ادم حساب نمیکنن

منم گفتم ما که تفریح نداریم یه شیرینی نمیتونیم بخوریم

دیگه قیامت کرد

از اون مرداای که بیرون دهن نداره فقط سر ما دهن داره

🔴🔴🔴🔴 یه بار دیگه من تاپیک مشکلاتم و بزنم کاربر مرد درخواست بده براش تاپیک میزنم گزارشش رو میزنم🔴🔴🔴🔴غیر ممکنه خداااییی که سرنوشت اونا رو نوشته سرنوشت منم همون خدا نوشته باشه غیر ممکنه.این کار یه خدا نمیتونه باشه... هیچ وقت نمیشه یکی اونقدررررر مهربون باشه بعد با اون همه مهربونیش یک دفعه اینقدرررر عذاب بتونه بنویسه.یعنی دو تا خدا هست؟!!!🤔 حالا هر چی به درک

هی گو..ه بخور گلومو گرفت میخواست خفه کنه هزارتا کار کرد فقط بخاطر همین که گفتم ما تفریح نداریم یه شیرینی هم نخوریم

🔴🔴🔴🔴 یه بار دیگه من تاپیک مشکلاتم و بزنم کاربر مرد درخواست بده براش تاپیک میزنم گزارشش رو میزنم🔴🔴🔴🔴غیر ممکنه خداااییی که سرنوشت اونا رو نوشته سرنوشت منم همون خدا نوشته باشه غیر ممکنه.این کار یه خدا نمیتونه باشه... هیچ وقت نمیشه یکی اونقدررررر مهربون باشه بعد با اون همه مهربونیش یک دفعه اینقدرررر عذاب بتونه بنویسه.یعنی دو تا خدا هست؟!!!🤔 حالا هر چی به درک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘