2733
2734

بخصوص بچش 

آخر سر میگه مگه من گفتم منو بدنیا بیاری خودت خاستی

خواهرم بارداره و استراحت مطلق واقعا دلم براش میسوزه 

اینکه میگن بهشت زیر پای مادرانه بنظرم بخاطر همینه

مرد صد سال هم بره و بیاد و کارکنه و... ب اندازه نه ماه بارداری زن اذیت نمیشه 

واقعا هیچ کدوممون نمیگیم و قدر نمیدونیم ک نه ماه تو شکم مادرمون اذیت ش کردیم 

نظرتون 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
بده شیش

متوجه نشدم عزیزم 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

من با شما کاملا موافقم

واقعا  هیچ زحمتی معادل زحمت اون ۹ ماه نیست.

بخاطر همین اعتقاد دارم باید همیشه حضانت فرزند و انتخاب اسم با مادر باشه

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نذارین، ممنونم که شعور رعایت این موضوع رو دارین🙏 و حتی الامکان درخواست ندین🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از اول بارداریم استراحت مطلقم خیلی سخت میگذره بیش از حد تصور اما باور کن فشار فکریم که بچه زودتر نیاد چیزیش نشه خداینکرده و .. از همه درد های جسمی و خونه نشینی بدتره🥲

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
منم از اول بارداریم استراحت مطلقم خیلی سخت میگذره بیش از حد تصور اما باور کن فشار فکریم که بچه زودتر ...

در چ حده استراحتت

فکر بد نکن تأثیر منفی داره، انشاءالله ب حق قران سالم ب دنیا میاد و صالح باشه

در چ حده استراحتت فکر بد نکن تأثیر منفی داره، انشاءالله ب حق قران سالم ب دنیا میاد و صالح باشه

فقط برای دستشویی پا میشم فرنگی میرم حموم هفته یکبار پنج دقه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در چ حده استراحتت فکر بد نکن تأثیر منفی داره، انشاءالله ب حق قران سالم ب دنیا میاد و صالح باشه

ممنونم عزیزم به دعای شما انشالله

1
5
10
15
20
25
30
35
40