2737
2739

۱۱ اسفند اولین روز اخرین پریودیم بود

اقدامم ۲۴ و ۲۵ و ۲۷ اسفند بود

کی بی بی چک جواب میده

گهگاهی زیر دلم تیر میکشه و برخلاف قبل که هیچ ترشحی جز تایم تخمک‌گذاریم نداشتم الان همش ترشحات کرمی رنگ دارم

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین موعد بعدیت کیه  اگه تاخیر داشتی بزن

عجله دارم اخه😂

دوره ها ۳۱ روزست موعد بعدیم دو سه روز دیگست ۱۱یا ۱۲   البته دوتا پریودی اخر خیلی بهم ریخته بود و یکی ۷۵ روز یکی ۴۵ روز طول کشید و با امپول پریود شدم

هیچ علایم پریودی هم ندارم الان

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2728