2737
2734
خیراینطوری نیست اگروقت واقعی نمازعشاءوعصرروبخوای ۴رکعت به آخروقت که قضابشه مختص اون نمازهاست و ...

عزیزم روش  که هست نماز عصر  شما دقیقا ۱۲ ظهر میخونیدش   اصلا اول وقتش محسوب نمیشه که 

اشتباه میخونی اما خدا نگاه به نیتت کرده حاجتت داده

شما از هرکی میخای بپرس اول وقت  منطور اول وقت فضیلت  هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس نمک رو با جلدش دادی درسته؟  تو نگفتی هدیه به حضرت زهراست؟

بله با جلد

نه چیزی‌نگفتم

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
2731
جلو جلو دادی قبل حاجت؟

نه عزیزم همروتوضیح دادم برات گفتم حاجتتو گرفتی بعدپخش کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
اخه حاجتم  فرسماژوری هست😭 قبلش  ندم یعنی؟

فرسماژوری بعنی چی نیمدونم جیه حاجتت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
 یعنی عجله دارم و مهمه

من‌اینجوری نذرکردم تاحاحتیو نگرفتی ادانکن نذرو به نظرمن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس یعنی بگم خدایا نذر ات میکنم   بعد ازیکه دادی  میدم؟

عزیزم چقدرشماگیرمیدی به هرچیزی خیلی استرس داری بیخیال شو بگوخدایاامه حاجتمو بدی این نذرو میکنم همین

من همرو تواولین پیام برات گفتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40