2733
2734
 حاجتم فوری و بی نهایت سخته سخت ومحال امام حسین نگام نکرد 😭 کربلا هم رفتم

یبار دیک ب بیبی و امام حسیت متوسل بشو

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوبار این نذرروانجام دادم باکلی ونذرختم دیگ  یه سال برای حاجتمم هرکاری کردم چرانمیشه؟؟ من ...

پس دیگه صلاحت نیس عزیزم هیج وقت چیزیو زوری ازخدانخاد مطمین باش اون خیلی بیشتر ازمادرت دوستت داره و به فکرته شادی قراراتفاق بدی بیفته اصلاصلاح نیست بیخیال شو خودش به وقتش برات انجام میده

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
2731
حاجت من بی نهایت محال و سخته  فک نکنم با نمک حل شه  میشه یعتی؟😭 بعد از چه مد ...

منکه تانذر میکنم حاجت میگیرم به چندروز نمیکشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
مگه میشه امام حسین کاری نکنه،  لابد حاجتی که میخوای به صلاحت نیست اگر بود حتما بهت میدادن

اره عزیزم  نه من سه بار کربلا رفتم  هیچ حاجتی بابت هیچ مشکلی نگرفتم 

نذر برا چیزی خوبه که خودت از ته قلبت بهش اعتقاد داشته باشی 

کار به اعتقاد دیگران نداشته باش 

من یه خانم رو میشناختم نذر یه درخت میکرو 

شاید از نظر دیگران مسخره باشه و اگر دیگری نذر کنه جواب نمیگیره چون اعتقاد نداره

ببین خووت نذر چی ته دلت دوست داری 

حاجت من بی نهایت محال و سخته  فک نکنم با نمک حل شه  میشه یعتی؟😭 بعد از چه مد ...

من۶سال باردارنمیشدم یبارم ای وی اف گردم منفی ای وی اف دومی یه خانمی کنارم بود اینوپیشنهادداد نذر کردم ۱۱روز بعدازمایشم مثبت شد  بعدش باز برای قلب جنینم ندرگردم جون یبار باردارشدم قلب نداشت بازم هداروشکر تشکیل شد حاجت گرفتم چندروز پیشم دوستم‌رفته بودکما براش نذر گرد فرداش بهوش اومد ایمان داشته باش به نذرت اگرم نشه حتماصلاح بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم  نه من سه بار کربلا رفتم  هیچ حاجتی بابت هیچ مشکلی نگرفتم

ببین چ کار کردی تو زندگیت نمازات رو به موقع و سر وقت میخونی ، کینه ای کسی به دل نداری؟ به کسی ظلم نکردی؟ بد اخلاقی طولانی مدت نکردی؟ به پدر مادرت کمک میکنی؟ آه کسی پشت سرت نیست؟ به نیازمندان کمک میکنی؟ 

منکه تانذر میکنم حاجت میگیرم به چندروز نمیکشه 

میگم نمک های اماده با جلدش  میدی دست مردم؟

ــیا میای خونه بازش میکنی  میریزیش تو  پلاستیکای جداگانه ؟

اونیکه تو مفاتبحه ۱۰۰ قدر و توحید؟ یا  استغاثه؟

استغاثه

فقط 41 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[تیکر بارداری نیست]خدایاشکرت💚🌱یاحیدرکرار🌱💚🇮🇷💚 میشه با قلب مهربونت برای بابام دعا کنی؟ حالش خوب بشه🤲😭ان شاءالله همیشه در کنار خانوادتون خوش باشید تن همتون سلامت و دلتون خوش باشه🤲ملّتی که تاریخ خود را نداند، محکوم به تکرار آن خواهد بود... 
نذر برا چیزی خوبه که خودت از ته قلبت بهش اعتقاد داشته باشی  کار به اعتقاد دیگران نداشته باش&nb ...

من ایقد مضطر  مستأصلم مغزم  کار نمیکنه     فقط یه ردش قوی میخام 😭   

2706