2737
2739
عنوان

تجربه هاتون از قانون جذب رو بگید

51 بازدید | 3 پست

من خودم خیلی جواب گرفتم شما ها چی ؟

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
والا من هرچی رو خواستم جذب کنم بدتر دفع کردم چه چیزایی نتیجه گرفتی؟

من خواستمو اصلا بیان نکردم مهم ترین چیز اینه که ادم جارش نزنه فقط بهش فکر کنه و تا حدی که میتونه شرایط رو براش فراهم کنه البته این قانون نیاز ناره که ادم بخواد خودشو خیلی اذیت کنه برای فراهم کردن شرایطش چون خود به خود تمرکز روش و نوشتن هدف و تفکر و باور قلبی  که بهش میرسم خودش کم کم شرایط رو فراهم می کنه

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من هرچی رو خواستم جذب کنم بدتر دفع کردم چه چیزایی نتیجه گرفتی؟

شما شاید باور قلبیو نداشتی باید تجسم کنی که اره این اتفاق داره میفته خودتو تو ایند ه دور حالا یا نزدیک با خواسته مورد نظرت تجسم کنی

2728