2737
2734
عنوان

قهوه خورا بیاین سوال دارم

71 بازدید | 12 پست

من هر وقت قهوه میخورم حالم خراب میشه

چای ماچا ( همون چای سبز فشرده شدس) اینم میخورم حالم خراب میشه

انگار افت فشار میگیرم. تهوع و حالت ماشین گرفتگی پیدا میکنم انگار

از طرفی خیلی دوست دارم بخورم🥲

راهی هست بتونم بخورم؟ چیزی قاطیش کنم؟

پریشب یه قهوه خوردم. آخرشب حالم بد بود. یه شکلات و یکم نمک خوردم تا بهتر شدم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊

قهوه ی خرما بخور

طبعش گرمه

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قهوه روتلخ نکن شیرین بخور چای ماچا حال منو بهم میزنه خیلی بده

خیلی خواص داره

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
قهوه ی خرما بخور طبعش گرمه

عه نشنیده بودم

مرسی امتحان میکنم

نه راهی نداره بعضیا کلا حساسیت دارن و قهوه و کافئین حالشونو بد میکنه  حالا من ، تو یک روز هم ...

اور دوز نکنی😂

2740
نه منم مثل تو بودم

امتحان میکنم مرسی

ماچا رو هم با شیر امتحان کنم؟ لاته میشه

میدونم ولی حالم بدمیشه طعم و بوش رواصلا دوست ندارم

من بخاطر خواصش کلا میخوام چای سبز و ماچا رو جا بدم تو زندگیم

و کلا دمنوش و اینا

مثلا روزی یه لیوان دمنوش بخورم