2737
2734
عنوان

دوستان بلوچ، ی عزیزی که بلوچی بلده بهم کمک میکنه😫🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولی ی چیز بهت بگم اینا سنی هستن!!! 

جزام دارن؟

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          
واکی یعنی چی؟ بابا من ی متی رو استوری کردم  این گفته واکی جنک مشدی ؟ علامت سیوال گداشته

این واکی رو بلوچا خیلی میگن مثل کوره کوردی هست فک کنم نمیشه فارسیش کرد😂

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          
2738
از خود برادر شوهرت بپرس میدومه که بلد نیستی 

بابا دختر خاله اش استوری هامو ریپ‌میکنه بلوجی حرف میزنه میدونن بلد نیستم از قصد این کارو میکنن‌که من احساس بدی بگیرم‌ناراحت بشم همش با شوهرمم بلوجی حرف میزنن که من بگم‌چی‌میگه متین جیشده فلانی چی میگه راجب من حرف میزنه با شوهرم ولی بلوچی حرف میزنه خب عوضی جان ها قربونتون برم میددنین من بلد نیستم مراعات منو بکنید دیگه عروس غریب گرفتین

ن نمیگم جزام داره، ولی احتمال داره ب مشکل بخورن خدای ناکرده 

ب این مرحله رسیدن حتما اطلاع دارن

2706