2737
2739
عنوان

دوتا دختر

239 بازدید | 24 پست

نظرتون راجب دوتا دختر پشت هم چیه ؟

تکراری نمیشه؟

من یه دختر نوزده ماهه دارم الان چهار ماهه باردارم اول بهم تو ان تی گفت پسر انومالی گفت دختر خیلی خورد تو ذوقم حقیقتش نمیتونم با قضیه کنار بیام پسر دلم میخواست یه دختر دارم پشتش یه دختر دیگه اصلا ذوق ندارم چون تکراری میشه برام عین هم میشن دخترا 

خودم خواهر ندارم داداش دارم دوست داشتم دخترمم داداش داشته باشه خیلی خوبه برادر خواهر بدرد نمیخوره 

چیکار کنم کنار بیام دور و اطراف مون همه دختر دوست هستن همسرمم عاشق دختره وقتی فهمید اینم دختره کادو خرید برام ولی خودم اصلا نمیتونم کنار بیام واقعا چون بهم گفتن پسر بعد دختر شد خیلی ناراحت شدم اصلا حس میکنم دوسش ندارم یا ذوقی برای دنیا اومدنش ندارم افسردگی گرفتم چیکار کنم قضاوتم نکنید خیلی شرایط عجیبی گیر کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوست ندارم دو تا همجنس پشت هم باشن

ولی وقتی پیش میاد نمیشه کاریش کرد پس مصلحت بوده

و کنار بیا باهاش

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2728
🫢🫢🫢🫢🫢🫢خودمم عذاب وجدان دارم ولی کلا حسم نسبت بهش عوض شد وقتی فهمیدم پسر دختر شد بی حس شدم

تکراری یعنی چی بنده خدا مگه لباسه مثل بچه ها رفتار میکنید من نمیدونم کی،میخواین به بلوغ برسید اه 😡😡😡😡😡

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
🫢🫢🫢🫢🫢🫢خودمم عذاب وجدان دارم ولی کلا حسم نسبت بهش عوض شد وقتی فهمیدم پسر دختر شد بی حس شدم

زن عموی من ناشکری کرد دخترعموم سندروم شد

نه اونجورش ولی بچه رشد نمیکنه دست و پاهاش کجه حالا بعد 20سال ک بچه معلول داره درد داره این ماجرا

خداروشاکر باش 

خواهر دوتا خیلییییییییی بهتر از داداش کوچیکتره

فکر میکنی پسر چه تاجی میخواد رو سرت بزاره😒

واست متاسفم با این طرز فکرت

مادربزرگ من ۵ تا پسر داشت ۲تا دختر وقتی زمین گیر شد ۵تا پسر حتی یک روزم اش نگهداری نکردن زحمت هاش با مادر و خالم بود فقط

2738

گلم برو خدارو شکر کن ما عاشق دختریم هم حودم هم شوهرم 

بچه هام دوقلو شدن یکی دختر یکی پسر منم برا اون ناراحت شدم کاش دوتا دختر بودن درسته خدارو شکر که دوتا بچه سالم دارم 

وقتی ۳۵ هفته آب کیسه،ام خالی شده بود دخترم تو شکمم مرده بود اورژانسی در آوردن احیاش کردن

پسرمم نیمه جون 

همون موقع فهمیدم دخترمو احیا کردن حالم انقدر خراب شد وقتی تو دستگاه بود میگفتم خدایا به حکمتت شکر بچه ام چیزیش نشد من ناشکری کردم 

الان وروجکام شدن ۱۵ ماه همون پسر که دوس نداشتم جوری خودشو تو دل میکنه همه عاشقش میشن 

دخترم اخمو هست به کسی رو نمیده 😂😂😂

ولی تو فکر یه دختر دیگه هستم دوس دارم دوتا دختر داشته باشم

https://like.timefriend.net/17104097063508730

سلام دلتم بخواد عزیزم...دختر رحمته پسر نعمت...دختر برکت و روزیش بیشتره...خدا یه چیزی میدونسته ک صلاح دونسته بچت دختر باشه پس ناشکری نکن و بپذیرش...بچت ک به دنیا بیاد بنظرم بهش علاقه پیدا می‌کنی

رِفیقَ مَن لا رِفیقَ لَه...خداجونم ممنونم ک تو روزای سخت زندگیم،وقتی کسی نبود درکم کنه  و همه دَکَم کردن اما تو همیشه منو تو آغوشت کشیدیو درکم‌ کردی🙃... خداجونم ممنونم ازت ک در حالی ک من بد بودم اما تو بازم در حقم لطف داشتیو بهم خوبی کردی💝خداجونم تو اگه نجاتم نمی‌دادی از خیلی چیزا و خیلی کارا...الان من خوب بود داخل قبرستون باشم ن اینجا🥺✋🏻💟ممنونم ازت ک‌ منو از منجلاب نجات دادی و همیشه برام ستارالعیوب بودی🥺💞...ممنونم ازت ک جای خالی اون چیزایی ک نداشتم رو برام پر کردی😘...ممنونم ازت ک بدون دلیل عاشقمی🫂...ممنونم ازت ک همیشه وقتی میگم ببخشید سریع الرضایی و  منه رو سیاه رو خیلی سریع می‌بخشی🥹🚶🏻‍♀️...تو خیلی دوست داشتنی هستی عشق جذاب و باحال من... همه کس و کار من! عاشقتم یه عالمه هرچی بگم بازم کمه😍عزت دست توعه عشقم بزار بقیه هرچی می‌خوان بگن، بگن:)مهم نیست!خیلی دوستت دارم بهترین و تنها ترین رفیق من❤️💛💚💙💜🤎🧡💝💟💕💞💓💗💖💌🫂😘😍حالا ک تا اینجا اومدی و همه امضام رو خوندی سه تا صلوات بفرست برا ظهور آقامون امام زمان....اللهم عجل لولیک الفرج💖💗💓
این جمله ت رو باید با طلا نوشت  هر زنی که بچه میاره لایق کلمه مادر نیست ی نمونش مادر عوضی خود ...

قضاوت نکنید خدایی منو 

من با مشکل روده شدید چسبندگی روده باردار شدم دختر اولمو تو‌بد ترین شرایط دنیا آوردم تا مرگ رفتم بارها گفتن دکترا بیخیال بچه شو من تا مرگ رفتم ولی بین خودم و دخترم دخترمون انتخاب کردم 

الانم تو درمان بودم و خدا بچه داد بیخیال درس و زندگی و همه چیز شدم برای بچه هام از اول برام فرقی نداشت میگفتم سالم باشه یه ماه و نیم با فکر پسر بودم یهویی تغییر کرد این برام سخته دو روزه فهمیدم دختره هنوز نتونستم درست کنار بیام دچار یه مشکل احساسی شدم 

عزیزم دختر و پسر بودن مهم نیست، دعا کن سالم و صالح باشه. انسان مثل اشیا نیست که تکراری بشه، به این ...

چشم عزیزم این چیزا تو ذهنم میاد ولی شکر خدارو کردم این یه حالتیه عین افسردگی بعد زایمان دست خود آدم نیست باید یه نفر که قضاوت نمیکنه با آرامش و بدون گارد گیری با افراد اینجوری صحبت کنه

2706