2733
2734
عنوان

به شوهرم بگم به مادرشوهرم بگه؟

225 بازدید | 19 پست

بچه ها پدربزرگم ۲ هفته ست فوت کرده، توی قم بوده و ما کلاذتهرانیم یعنی مادر پدرم و پدرمادرشوهرم همه تهران زندگی می‌کنیم،  مامانم که از قم برگشت  ،همه اونایی که نتونسته بودن برن قم ختم و هفتش ، اومدن خونه دیدن مادرم

مادرشوهرم ولی هنوز نرفته دیدن مادرم  ،خيلي ناراحتم به شوهرم بگم ؟ پدر مادر مادرشوهرم که فوت کردن همه خانواده من رفتن مراسمات اونا 

به همسرم بگم به مادرش بگه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

به نظرم خودت بهش بگو مامان خواستی بری فاتحه بگو باهم بریم 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

ولی این حرفای حاشیه ای مردا رو نسبت به این که شما خاله زنک هستی تحریک میکنه به شوهرت نگو

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
وا چرا باید بکی اونوقت؟  دلیلش؟ ایتقدر خودتو کوچیک میبینی که معطل رفتن مادرشوهرتی؟ خب نره شا ...

اخه مادرشوهرم خیلی پرروعه  بمحض اینکه خانواده من کوچکترین کم کاری ای بکنن فوری به شوهرم گله میکنه

2706