2737
2734
عنوان

برادر بی انصاف 😔💔

186 بازدید | 16 پست

من خواهر برادر های ناتنی دارم ..همه داداشا خوبن..ولی یکیشون داداش نانتی ام هست سرسخت تععصبی انگار از زمان عهد قاجار اومده ..روزگارم سیاه کرده نمیزارع نفس راحت بکشم همش شک داره منی اصلا از خونه بیرون نمیرم صبح تا شب ت اتاقم هستم ..همش گوشیو چک می‌کنه خدایش تا حالا چندین بار گوشیم چک کرده حتی نمیزارع با رفیق هایذ دخترم بحرفم ..حتی نمیزارع شاغل بشم نمیزارع برا آزمون بخونم میگه کار بیکار ..رو من بیشتر حساس ب اون ابجیاش اینقدر گیر نمی‌ده 

منم حق دارم مثل بقیه دخترا خوش باشم کیف کنم ت مجردی خوش باشم ..تا می‌خوام برا آزمون بخونم داد میزنع ..ن محیط بیرون جلو ابن همه مرد میخواهی بری درس بخونی بقیه خانواده هیچکدوم هیچی نمیگن همه موافق درس‌خواندن من هستن این نمیزارع 😔💔💔💔دلم میخواد خودکشی کنم کاش حرام نبود خودمو خلاص میکردم .زندگی متاهلی از این بدتره

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت چند سالت هست این برادرت چند سالش هست

من 25

اون 38

چون خودش ت زندگیش ضربه خورده ب همه شک داره 

حتی نمیزارع با نامزدم بحرفم ..با این خودم تمایلی حرف زدن با نامزدم ندارم ولی ابنم نمیزارع ..ب بقیع ابحیا گیر نمی‌داد میدونست با نامزدشون میرحرفن پدر منو در آورده 

بخدا بعضی موقع از سر بدبختی زار زار گریه میکنم نمیشه بهش چیزی گفت داد هوا را میندازع

این خودش چشم چرون هرزه و مریضه    براهمی بتو شک داره. کوخه درخت از خوده درخته.

اره مریضه 

همش بهم میگه من خیر ترو می‌خوام برادرت هستم ب حرفام گوش کن ت خیلی خوبی ..همش سرگذشت زندگی اینو اونو برام میگه ..همش با شماره ناشناس بیشعور خودش آزمایشم می‌کنه خودم فهمیدم برکسی نگفتم ..پدرم می‌کشد ش اینجوری منو امتحان می‌کنه با شماره ناشناس

بزرگتر نداری؟

زور پذرم بهش نمی‌رسه خیلی بی اعصابم 

داداشم طرف دارم هستن ..میترسم دعوا را بیفته همه منو مقصر بدونند باورت میشه حتی نمیزاشت آهنگ گوش بدم 

2738
گفتم دیگه این خودش هرزه ست و به بقیه دخترا چشم ناپاک داره    فکر میکنه همه مردا مثه خودشن. ...

دقیقا 😔💔💔

ی سری حرفا نمیتونم بگم ولی خیلی ازش میترسم 

اگه یه روز خودش بهت نظره بد داشته باشه یا پیشنهادی بده هم    اصلا تعجب نکنی چون اینجور افر ...

بخدا خیلی ازش میترسم ..با این ک راضی نیستم با آینه پسره نامزدم عروسی کنم ..ولی می‌خوام زود عروسی کنم ..تا در امان باشم ازش بعید نیس ..بقیه داداشام بفهمند میکشنش..دستش بهم بخوره خودمو میکشم 

بخدا خیلی ازش میترسم ..با این ک راضی نیستم با آینه پسره نامزدم عروسی کنم ..ولی می‌خوام زود عروسی کنم ...

حواست باشه به هر حال. اینجور افراد مریضن   وهرکاری ازشون بر میاد. ممکنه بخاد مثلا تورو مال خودش کنه یاهر مزخرفه به نظره خودش موجه     یه کاره احمقانه کنه. سعی کن باهاش تنها نمونی تو خونه یا هرجایه دیگه. 

حواست باشه به هر حال. اینجور افراد مریضن   وهرکاری ازشون بر میاد. ممکنه بخاد مثلا تورو مال ...

اره همیشه مواظب ..مادرم متوجه نگاهش اخلاقش شده ..

مادرم اصلا تنهام نمیزارع ..ازش بدش گفته زیاد جوابشو نده باهاش نحرف این درو ازش خوشم نمیاد ..مثلا برام هم دلسوزی می‌کنه ..هم اخلاقش عجیب ..هر وقت بابام نیس از فرصت استفاده می‌کنه مثلا میاد ..دورهمی بگیم بخندیم ..من بهش رو نمیدم ..

2706