2737
2739

یه روستای کوچیک که حدود بیست دقیقه الی نیم ساعت از شهرمون فاصله داره اونجا هم برم میرم داخل خونه خطرناکه ؟! هفته ۳۶ بارداری هستم و تا الان هیچ مشکلی نداشتم از لحاظ منع پزشکی 

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 

من که دیروز جایی رفتم دوساعتی راه بود . خطرناکه؟

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله میشه  من مسافرت رفتم  با پزشکت هم مشورت کن دکترت اجازه بده موردی نداره .

مرسی خوشگلم 🥰❤️

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 
فکر نمیکنم 20 دقیقه مسیر زیادی باشه من با اینکه استراحتی هستم، فقط یک ساعت تو ترافیک تو ماشین میشین ...

🫂🧿 انشالله یه سلامتی زایمان کنی واقعا سخته 

فکر نمیکنم 20 دقیقه مسیر زیادی باشه من با اینکه استراحتی هستم، فقط یک ساعت تو ترافیک تو ماشین میشین ...

عزیز چرا استراحتی هستی ؟!

من که دیروز جایی رفتم دوساعتی راه بود . خطرناکه؟

نه خوشگلم اگر منبع پزشکی نداشته باشی نه من خودم تا ماه هشتم میرفتم دانشگاه یه شهر دیگه همین دو سه هفته پیش دو سه ساعت فاصله بود 👌

2738
نه خوشگلم اگر منبع پزشکی نداشته باشی نه من خودم تا ماه هشتم میرفتم دانشگاه یه شهر دیگه همین دو سه هف ...

ان شالله الانم براتون مشکلی نداره پس

ایشالله بسلامتی بغلش کنی

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
ان شالله الانم براتون مشکلی نداره پس ایشالله بسلامتی بغلش کنی

مرسی عزیزم همچنین شما

عزیز چرا استراحتی هستی ؟!

عزیزم مسافرت در سه ماهه آخر بارداری ممنوعه ولی این مسیری که شما داری میری اینقدر کوتاهه که مسافرت محسوب نمیشه

من چون تو هفته 12 خونریزی کردم، باید خیلی رعایت کنم و اولش استراحت مطلق بودم و الان استراحت نسبی شدم.

حالمم خیلی خوب بود، یهویی و بدون دلیل به خونریزی افتادم ولی خدا رو شکر تا الان به خیر گذشته

عزیزم مسافرت در سه ماهه آخر بارداری ممنوعه ولی این مسیری که شما داری میری اینقدر کوتاهه که مسافرت مح ...

حقیقتا من با مادرم مشورت کردم تصمیم گرفتیم نریم چون مادرم گفت درسته جاده کوتاهه اما خطرناکه جاده کوهستانی هست منم ترسیدم من دو هفته دیگه زایمانم هست