2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جریانش چی بوده

رفته بود خونه ی فامیل بعد توی حموم گویا توالت فرنگی بوده نرفته روی توالت فرنگی رفته بود کف حموم دستشویی کرده بود بعد ببخشید گوها همینجوری مونده بود چاه گرفته بود میگف من دانشجوی داروسازیم نباید گردن بگیرم آبروم میره نوشابه هم ریخته بود روش نرقته بود بعد گفت میرم تو رختخواب آب حمومم تا زانو اومده بود 😂😂😂

2728
اع بگو داستان چی بود؟ 

رفته بود خونه ی فامیل بعد توی حموم گویا توالت فرنگی بوده نرفته روی توالت فرنگی رفته بود کف حموم دستشویی کرده بود بعد ببخشید گوها همینجوری مونده بود چاه گرفته بود میگف من دانشجوی داروسازیم نباید گردن بگیرم آبروم میره نوشابه هم ریخته بود روش نرقته بود بعد گفت میرم تو رختخواب آب حمومم تا زانو اومده بود 😂😂😂

2740
ندیدم

رفته بود خونه ی فامیل بعد توی حموم گویا توالت فرنگی بوده نرفته روی توالت فرنگی رفته بود کف حموم دستش ...

اوووق

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂