2737
2734
عنوان

کلیه درد در بارداری

41 بازدید | 6 پست

بچه ها دو تا کلیه م مخصوصا سمت چپی

دو روزه درد میکنه

شیاف پروژسترون استفاده میکنم شبی یکی و قرص دوفامد۱۰  روزی۳تا

و ویتامین دی۱۰۰۰  روزی یکی و فولیک اسید روزی یکی

بخاطر عفونتمم روزی یه قرص ازیترومایسین ۵۰۰

کسی تجربه ای داره؟

کلیه هامم توی هرکدومش یه شن خیلی ریز اندازه عدس هس

ممکنه از پروژسترون زیادی اینجوری شده باشم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
به خاطر سنگ کلیست

هیچوقت علائمی نداشتم اخه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مصرف مایعاتتو خیییلی زیاد کن،پهلوهاتو گرم نگه دار

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
2728
مصرف مایعاتتو خیییلی زیاد کن،پهلوهاتو گرم نگه دار

مرسی چشم چقدر دردسر داره حاملگی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی چشم چقدر دردسر داره حاملگی

چشمات سلامت،منم یه کلیم مشکل داره از اول بارداری پدرمو درآورده قشنگ میفهمم حالتو،انشالا به سلامتی بگذرونی این دورانو عزیزم🫂

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
چشمات سلامت،منم یه کلیم مشکل داره از اول بارداری پدرمو درآورده قشنگ میفهمم حالتو،انشالا به سلامتی بگ ...

ممنونم خداروشکر شما اخراشی دیگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40