2733
2734
عنوان

سکه یا طلا ⁉️

163 بازدید | 17 پست

۱۰۰ میلیون در حال حاضر داشته باشین طلا میخرین یا سکه ؟؟! کدوم بیشتر سود داره ؟! من شنیدم سکه جدید امامی بعد از سال ۸۶ به بعد واسه سرمایه گذاری گزینه ی خوبیه ... برای سرمایه گذاری دو ، سه ساله میخوایم... لطفا زود راهنمایی کنید 

طلا اب شده

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگن سکه خکبه برای اینجور پولای زیاد

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2740
من تو تمام سکه کلی سود کردم تو طلارشد انچنانی ندیدم تمام سکه رو از یه تومن کرفتم تا ۱۲ تومن اما سو ...

الان سکه جدید امامی تقریبا دونه ای ۳۹ میلیون هست ... بابامم همین امروز میخواد بره دوتا سکه بگیره ... ولی خودشم شک داره ... میگه بذارم توو بانک واسه یکسال ۲۰ میلیون سود میده ... دو سال ۴۰ میلیون ... میگه سکه توو دو سال ۴۰ میلیون سود میده ؟!! اصلا کلا بابام همه چی رو دوست داره بذاره توو بانک ... همیشه هم اینطوری ارزش پولمون اومده پایین

الان سکه جدید امامی تقریبا دونه ای ۳۹ میلیون هست ... بابامم همین امروز میخواد بره دوتا سکه بگیره ... ...

سکه رو خواهرم میگفت آخرسال ۸۰ میلیون میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

یه طرح برکت هم هست به هر ۳ ماه ۲۱ درصد سود میده یعنی صد میلیون هر ۳ ماه تقریبا ۲۱ میلیون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706