2733
2739

درخواست رابطه کردم گفت نمیخوام دوست ندارم .. بهم بذخورد شوهرشما تو بارداری چجور بود

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه

شاید میترسه به شما یا بچتون اینجوری صدمه بزنه ولی بلد نیست چجوری اینو بگه و اینجوری واکنش نشون میده. خیلی از مردا اینجورین. اتفاقا دلشونم میخواد ولی ترس آسیب زدن به شما رو دارن. اتفاقا از دوست داشتن و اهمیت دادن به شماست به نظرم که پا رو میلشون میزارن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماه اول اول که انگار شوک بود میگف من چم شده تو بارداری من چرا دلم نمیخواد 😁

ماهای بعدی خواست ولی چون باشگاه میره کلی تا فشار بیاد صبر میکنه😑😑😑😑

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2728

کاش میفهمیدم چرا درصد بالایی از مردا موقع بارداری از زنشون دور میشن و بعدش گند خیانت و رابطه شون بیرون میفته.

سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

می‌ترسه ،چون دکتر منع رابطه کرده ،فقط بغلم می‌کنه و میبوسه،حتی دستشو دور کمرم نمیگیره میگه دستم سنگینه میترسم دردت بیاد وسط خوابم،خوابم ببره فشار بیارم رو شکمت

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2738

حتما میترسه بلایی سر بچتون بیاد ولی اگه دکتر منع نکرده حتما باهم باشید 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ما هر دو تا مون می ترسیم ترجیح میدیم همون رابطه ای نباشه....ولی برای من تحملش سخت تر از اونه....اون معتقده رابطه مهم نیست دوست داشتن مهمه....اون روزم می گفت دیدی بدون رابطه هم می شه دوام آورد‌.   

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی😍😍نازنین پروردگارم خودت مواظب تو راهیای من باش،بهت ایمان دارم می دونم سالم و سلامت بغلشون می کنم تو همیشه پشت و پناهم بودی و هستی و خواهی بود.🙏🏻🤩               انشالله هر کی هر آرزویی داره هر چی زودتر براش تبدیل به خاطره بشه الهی آمینننن.😍😍🤲🏻🤲🏻

شوهر من ۹ ماه تو بارداری تحمل کرد بعد از،بارداری بچم خیلی گریه میکرد بازم شوهر ۷ ماه تحمل کرد...

خیلی،از هم دور شده بودیم.همسرم بداخلاق و بی منطق شده بود...خوشبختانه همسرم اهل خیانت نیست...وگرنه فاتحه زندگیم خونده بود....سعی کن خودتو بهش نزدیک کنی...هر جور که خودت بلدی...