2737
2739
عنوان

من تاحالا بدون ماسک نرفتم بیرون

162 بازدید | 9 پست

می‌خوام بعد از تعطیلات بدون ماسک برم دانشگاه

چطور اینکارو کنم؟

تاحالا هیچکس منو بدون ماسک ندیده 

بنظرتون واکنش بقیه چیه؟

واسم سخته دیگه هرروز ماسک زدن

من خودم درگیر این قضیه بودم...آروم آروم شروع کن از امروز
اول یه چند روز بدون ماسک برو سوپرمارکت
بعد برو بدون ماسک بیرون مهمونی تفریح
کم کم برات عادی میشه بدون ماسک بری تو اجتماع

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا ماسک میزنی؟ کوید که تموم شده

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست
2738
نه چهره ام که زشت نیست ولی پوستم خشکه میترسم ماسک بردارم

خب به پوستت برس 

یک صدافتاب خیلی خوب مناسب پوستت بگیر  

رسیدی خونه هم حتما با یک شوینده ملایم صورتت بشور ابرسان بزن روشم مرطوب کننده 

منم یکی از دوستانم همینجوری هستن

ما سال آخر دانشگاهیم،بعضی وقتا تو سرویس بهداشتی که ماسکشودر میاره یه چند نفر که میبینن تعجب میکنن و میگن ما اولین باره  داریم تو رو میبینیم،همیشه ماسک داره 

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی