2737
2739
عنوان

میشه کمکم کنید؟

38 بازدید | 4 پست

درود و عرض ادب

خیلی وقته تو سایت هستم اما خاموش بودم.

یک سوالی که داشتم اینه که آیا وقتی تو یه برنامه تعلیق میشم (حالا به هر دلیلی) وقتی رفع تعیلق میشیم پروفایل و اسم و نام کاربری مون میمونه یا مثل وقتی دیلیت میزنیم پاک میشن؟ ممنون میشم پاسخ بدین.

مگه رفع تعلیق هم میشی

مگرتعلیق موقت که خب همه چی سرجاشه

ولی تعلیق دائم فکرکنم بااون شماره نمیشه مجددواردشد

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
مگه رفع تعلیق هم میشی مگرتعلیق موقت که خب همه چی سرجاشه ولی تعلیق دائم فکرکنم بااون شماره نمیشه مج ...

راستش تو ی برنامه ای به اسم نزدیکا شخصی با شماره من وارد شده پست مستهجن گذاشته و تعلیق شده!به صورت موقت. حالا میخام بدونم وقتی آزاد شد پست ها هستن یا نه چون دسترسی ندارم نمیخوام باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش تو ی برنامه ای به اسم نزدیکا شخصی با شماره من وارد شده پست مستهجن گذاشته و تعلیق شده!به صورت م ...

معمولاپاک میشه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731