2737
2734

اگه کسی (بخصوص کوچک تر از خودتون) بهتون بی احترامی کنه یا توهین کنه چکار میکنید

جوابشو بدتر یا ب اندازه خودش میدین

جوابشو نمیدین ولی منبعد محلش نمیدین و با سرسنگین میشین

جوابشو میدین و منبعدم باش سرسنگین میشین و مثل قبل نمیمونین باش

از خونه بیرونش میکنید (اگه بچتون باشه) یا باز هیچی نمیگین و فقط باش سرد میشین

یا... 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

نمیدونم هنوز بززگتر نشدم 

ولی بی محلی میکنم احتمالا و دوری تا حرمتم حفظ بشه 

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر بچم باشه ک یجوری ادبش میکنم ک دفعه بعدی جرعت نکنه همچین حرفی رو ب زبون بیاره بشدت متنفرم از بچه ای ک حرمت پدر و مادرشون نگه نمیداره

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

نمیدونم بستگی داره کی باشه ولی معمولا با هر کسی دهن به دهن نمیشم بحثم باشه سکوت میکنم که طرف بیشتر اذیت بشه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
هم جوابشو میدم هر قطع ارتباط میکنم 

بچتون باشه چی

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
2738
نمیدونم بستگی داره کی باشه ولی معمولا با هر کسی دهن به دهن نمیشم بحثم باشه سکوت میکنم که طرف بیشتر ا ...

بچتون

اگر بچم باشه ک یجوری ادبش میکنم ک دفعه بعدی جرعت نکنه همچین حرفی رو ب زبون بیاره بشدت متنفرم از بچه ...

مثلا چه جوری 

والا بستگی داره کی باشه

اگر ارزش داشته باشه و خاطرات خوبی داشته باشیم با هم و حساب کنم کفه ی ترازوی خوبیش هنوز سنگین تره شانسمو امتحان میکنم و رک بهش میگم ازت ناراحتم قبول کرد که میشینیم حرف میزنیم رفع میشه 

قبول نکرد از زندگیم حذف میکنم طرفو یا رابطمو به حداقل میرسونم

ولی اگر آدم خاصی نباشه برام یا درجا جوابشو میدم 

یا میبینم حتی ارزش جواب دادنم نداره

کلا میگذارمش کنار 

ذهنمم درگیرش نمیکنم

ولی همیشه ممکنه طرف مقابلم مقصر نباشه

گاهی خودمون باعث میشیم دیگران بهمون بی احترامی کنند

اونجوری باشه قضیه یه کل فرق داره

هم جوابشو میدم .هم کلا قطع رابطه میکنم 

بچتون باشه چی 

والا بستگی داره کی باشه اگر ارزش داشته باشه و خاطرات خوبی داشته باشیم با هم و حساب کنم کفه ی ترازوی ...

بچتون باشه چی 

کوچیک و بزرگ فرقی نداره جوابشو نمیدم و بی محلی میکنم  اگ بزرگ باشه گاهی ک شورشو در بیاره خیلی ...

بچتون باشه چی 

2706