2737
2739
عنوان

ممکنه باردار باشم؟

56 بازدید | 7 پست

سلام روز ۱۴ پریود اقدام داشتم تا دو روز دل درد بعدش هم کمر درد  تایک هفته شدیددددد که نمیتونستم هیچ کاری بکنم نه حتی برپا وایسم...الان کمتر شده  ...ترشح و احساس خیسی زیاد دارم گاهی سمت چپ و گاهی سمت راستم تیر میکشه امروز سینه چپم یکم ورم کرده گاهی اوقات سینه راستم درد میگیره ...گاهس سرگیجه دارم البته روز ۸ اقدام بی بی زدم منفی بوده 

یک هفته اول بقدری خوابالو و خسته بودم و کسل الان کمتر شده ولی هنوز همونجوریم

امروز بی بی زدم دوباره منفی بود ....دوروز مونده به پریودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان نشون نمیده سه چار روز دیگه‌اگر پریود نشدی  تست بزن.اگر خیلی عجله داری برو ازمایش بتا بده اون زودتر نشون میده. من باردار بودم دو روز بعد از موعد پریودم تست زدم منفی شد منم با خیال راحت گرمی و اینا میخوردم دیدم پریود نشدم باز ی تست زدم سریع مثبت شد.  ۵هفته بودم رفتم سونو.  تازه دستگاه ایودی هم‌داشتم. الان همزمان هم ایودی  دارم هم‌حاملم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
جدی؟خدا کنه منم مثبت باشه تستم ...فردا موعدمه 

چقد وقته اقدام میکنی و چن سالته

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2738