2737
2739
عنوان

کسی بوده تو بارداری پریود بشه 😭

72 بازدید | 17 پست

من از دیروز پریود شدم اوف دکترمم نیست برم پیشش بچه ها من باردار ام هنوز ماه اولم نشده بود سه هفته و سه روز بود پریود شدم 🤕

مدرس ریاضی هستم از پایه اول ابتدایی  تا اول متوسطه 

اره خواهر شوهر من پریود میشه ولی ن اونقدر زیاد مث پریودی های قبلش ولی سر موعدش خون میاد ماه های اول 

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر خونریزیت زیاده شاید داری سقط میکنی زودتر برو بیمارستان نیاز نیست حتما مطب دکتر خودت بری شاید شیافی چیزی دادن بهت بند اومد خون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2731
اگر خونریزیت زیاده شاید داری سقط میکنی زودتر برو بیمارستان نیاز نیست حتما مطب دکتر خودت بری شاید شیا ...

😓😓یعنی امکان داره عادی باشه موندم چند روز بگذره باز برم آزمایش بارداری بدم بعد خونریزیمدکه تموم شد ولی فکر و خیال داره دیوونم می‌کنه یعنی چیکار کردم داره سقظ میشه 😭اولین بارداریمم بود 

2738
من خون قهوه ایی رنگ داشتم چن روز پیش تا ۷روزم طول کشید فک میکرذم پریودم ولی باردارم بنظرم زود برو دک ...

می‌دونی قربونت دیروز قهوه ای بود امروز قرمزه 🤕

😓😓یعنی امکان داره عادی باشه موندم چند روز بگذره باز برم آزمایش بارداری بدم بعد خونریزیمدکه تموم شد ...

اوه یعنی حتی ازمایشم ندادی؟ من فکر کردم واقعا بارداری و سونو قلب و اینا رفتی .... شاید کلا بارداری نبودی حالا هم پزیود شدی ... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😓😓یعنی امکان داره عادی باشه موندم چند روز بگذره باز برم آزمایش بارداری بدم بعد خونریزیمدکه تموم شد ...

برو دکتر منظر دور از جون سقط نباش برو پبش ی متخصص دیگ و جون بچتو نجات بده لطفا گریه نکن تو مادرشی چرا ضعیفی ؟؟ درکت میکنم بمنم دیروز کلی استرس دادن گفتن ممکنه بیرون رحمی باشه گفتن نمیبینمش اما رفتم پیش متخصص گف عادیه همچیزت توهم برو لطفااا پیش ی متخصص اینهمه دکتر زنان برا چی هست پس

اوه یعنی حتی ازمایشم ندادی؟ من فکر کردم واقعا بارداری و سونو قلب و اینا رفتی .... شاید کلا بارداری ن ...

نه آزمایش بارداری دادم مثبت بود دکترم رفته بودم 🥲میگم از دوباره برم 

برو دکتر منظر دور از جون سقط نباش برو پبش ی متخصص دیگ و جون بچتو نجات بده لطفا گریه نکن تو مادرشی چر ...

باشه عزیزم همین بعد ظهر میرم 

2706