2737
2734

یکم سرده کاپشن شال برا بچه بردار 

غار باید صب برین 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان هواش رو نمیدونم بله با بچه میشه رفت هتلم زیاد داره  هتل آریانا هتل بوعلی...

قیمت هتل هاش مناسبه؟

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  
2728
قیمت هتل هاش مناسبه؟

بستگی به چندستاره بودن هتلات داره قیمتا هر سال تغییر میکنه من ۳سال پیش رفتم هنوز،دخترم به دنیا نیومده بود سال ۱۴۰۰رفتم گنجنامه اونجا سوئیت داشت ولی قیمتشو یادم نیست شبی چقدر گرفتن

سلام‌گلم خوبی  مشاواز سرخکن تیوارکس راضی هستی؟  مواد غذایی رو خشک‌نمیکنه؟؟  از قاب ...

سلام، اره خیلی راضیم، بال کبابی و مرغ و سیب زمینی رو عالی میکنه، سوسیس و همبرگر هم میزارم بدون روغن عالی میشه ، سوسیس خیلی خوشمزه میشه، ماهی هم گذاشتم با پوست . از وقتی خریدم فقط یه دونه روغن مایع کوچیک خریدم

2738
سلام، اره خیلی راضیم، بال کبابی و مرغ و سیب زمینی رو عالی میکنه، سوسیس و همبرگر هم میزارم بدون روغن ...

مممنونم گلم 

تیوارکس بخارپز هم داره درسته؟؟؟ و یه چیز آب پاش مانند...ک غذا خشک نشه، درسته؟؟؟

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مممنونم گلم  تیوارکس بخارپز هم داره درسته؟؟؟ و یه چیز آب پاش مانند...ک غذا خشک نشه، درسته؟؟؟

نه