2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سالت بود؟ 

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2731
2740
یعنی چی

حقوق الناس قطعي يا احتمالي است که انسان، صاحب آن را دقيقا نمي شناسد يا اگر مي شناسد امکان رساندن مال به او وجود ندارد و حتي به آشنايان و وارثان شرعي او نيز دسترسي ندارد که آن را به مرجع تقليد خودش مي دهد يا با اجازه او به مصرف نيازمندان مي رساند.

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
اخه طرف رو میشناسم ,پول رو برسونم به خودش ؟

بله ولی اگه روت نمیشه میتونی اینکارو بکنی ولی بازم ی زنگ بزن دفتر مرجع تقلیدت بپرس

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
اخه طرف رو میشناسم ,پول رو برسونم به خودش ؟

عزیزم مااین اتفاق بود 

یه نامه نوشتیم بصورت ناشناس که من تو بچگی مقداری ازتون برداشتم حلال کنین ببخشین 

بعد پول هم بروز حساب کردیم گزاشتیم تو پاکت 

رفتیم دم خونش یه بچه رد میشد دادیم گفت زنگ این خونه رو بزن بده 😄

برا شفای بچم دعا کنین
اره اینم فکر خوبیه ,من کفش برداشتم از مغازش حدود هفتاد وپنج هزارتومنه پولش

اون زمان اینقدر بوده خب الان کفشا دیگه ۴۰۰اینا هس میتونی یه ۵۰۰بزار پاکت با نامه برسون بهش

برا شفای بچم دعا کنین
2706