2733
2734
عنوان

خودکشی و ازدواج با مرد ۴۰ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1924 بازدید | 91 پست

پدر من مجرد بود خرج خانواده ش می کرد ، بعد از ازدواجش هنوز با گذشت ۲۴ سال همین کارو می کنه 

مادرم اوایل حرص میخورد الان عادی شده براش اگر نمی تونی کنار بیای با این موضوع و اینکه اختلاف سنی تون خیلی زیاده ازدواج باهاش درست نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا مورد بهتر برات نیست یکم رو خودت کار کن تا بهتر بیاد سراغت ضمنا اگه انقدر خودتو قبول نداری پس ب ...

خودمو قبول دارم خودمم دوست دارم...منتها شرایط ادامه تحصیل و کار ندارم بخاطر بیماریم

2731
پدر من مجرد بود خرج خانواده ش می کرد ، بعد از ازدواجش هنوز با گذشت ۲۴ سال همین کارو می کنه  ما ...

اگ باهاش صحبت کنم همون تو خاستگاری ممکنه بفهمم همیشه همینه و بعد ازدواج عوض نمیشه؟

خونه داره ..ماشین ..شغلم خوبه...فقط ترسم اینه تا این سن کمک خانوادش بود بعد ازدواج زیاد بهم اهمیت ند ...

تفاوت سنیتون زیاده 

داییمو زن داییم ۱۴ ساله تفاوت سنیشون 

ولی به شخصیت آقا میره

ان شاءالله با ایشون خوشبخت میشی♡

نامزد منم به خانوادش کمک میکنه چون یتیمن 

متاهلم😊آقایون درخواست دوستی ندن😇تاریخ عقدم۱۴۰۳/۱/۲۱
2738
پدر من مجرد بود خرج خانواده ش می کرد ، بعد از ازدواجش هنوز با گذشت ۲۴ سال همین کارو می کنه  ما ...

دقیقا حرفی ک زدی درسته 

شوهر منم ۳۵سالگی ازدواج هیچ پس اندازی نداش همش خرج خانوادش خودش گف بعد ازدواج بهتر میشم ولی همچنان خرج خانوادش میکنه منم اوایل چق حرص و دعوا را مینداختم ولی الان عادی شده برای من طلا میخرید جوری بود ک مامانش حسادت میکرد باید واس اونم میخرید 

اگ باهاش صحبت کنم همون تو خاستگاری ممکنه بفهمم همیشه همینه و بعد ازدواج عوض نمیشه؟

چه ویژگی خوبی داره که توی ۲۴ ساله می خوای بری زن آدم ۴۰ ساله بشی ؟ 

به نظرم نه تا زیر ی سقف نرید خیلی از اخلاق هاش رو متوجه نمیشی و حتی ممکنه اونا بد برداشت کنن بگن از الان داره به پسر ما یاد میده که به ما اهمیت نده

2706