2737
2734

بچه ها من قبلا گفتم رفتم لیزر بدجور پوستمو سوزوندن بعدشم بجای عذرخواهی کلی توهین کردن و حاضر نشدن هزینه درمان بدن منم شکایت کردم بعد حتی تو کلانتری هم خودشون پیشنهاد صلح داده بودن منم گفتم انقد هزینه درمانم شده باز قبول نکرذن بدن درحالیکه نصف مبلغ دیه ام میشد، بازم طلبکار بودن تازه میگفتن ماهم ازت شکایت میکنیم ک تو به پزشک ما توهین کردی و... ولی همچین چیزی نبوده.  راستش خیلی تو جریان شکایت اذیت شدم خیلی هزینه کردم بجز درد جسمی، پرونده هم یه سال وقت میبره تا به نتیجه برسه.  دلم میخواد یه کاری کنم فعلا یکم دلم خنک شه، با خودم یه فکری کردم پول بدم یه کارتون خواب یا گدا بگم ماسکم بزنه بعد یه اسپری رنگ بدم بهش😄 بگم حداقل بره در کلینیک شونو و تابلو اسم پزشک رو با اسپری خط خطی کنه. بنظرتون فکر خوبیه😂 ماسکم بزنه شناسایی نمیشه. انقد اذیت کردن و بهم توهین کردن هیچ جوره دلم آروم نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لو میره یه چیزی هم میدی دستشون شکایت کنن ازت، کارتون خوابی که از تو پول بگیره از اونا هم میگیره

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
2740
2706