2733
2739

چجوری نگه داری می‌کردید این ژنه یمن گفت تو دمای اتاق ؟تند تند و قطع کرد ازش مطمعن نیستم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه ما رو ب خودمون ندادن، یه ماما ک تو بیمارستان بود به اون تحویل دادن، ب همسرم گفته بودن بلافاصله بعدش بیار برامون، همسرمم برده بود

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
2728
من گذاشته بودم همون داخل اتاق. حیف که بندنافم بدرد نخورد

چراااااا  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
واسه ما رو ب خودمون ندادن، یه ماما ک تو بیمارستان بود به اون تحویل دادن، ب همسرم گفته بودن بلافاصله ...

برای ما رو از الان تحویل دادن چقدرررر تا الان هزینه کردیم اخلاق هم ندارن درست جواب بدن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون داخل بارداریم تلاسمی گرفتم.. حیف شد. ان شالله واسه دومی

انشالله عزیزم برای دومی بدرد اولی هم میخوره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چون داخل بارداریم تلاسمی گرفتم.. حیف شد. ان شالله واسه دومی

من حتی خودم اون وسایل رو ندیدم تحویل یکی از اشناهامون تو شهر دیگه دادن چون حاضر نشدن تا شهر خود ما بیارن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر دادین؟با ماهی چقدر

۸۴۰۰ اول بعدش ماهی پانصد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40