2737
2739
عنوان

چقد مسخره میشم بابت قد کوتاهم 💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قدم ۱۶۵ چ گهی خوردم دقیقا چند روز بود همش میگفتم چرا قدم کوتاهه‌ ی مانتو خوشگل سفارش دادم کوتاه بود شانس آوردم اگه قدم بلندتر می‌بود نمیتونستم بپوشمششش‌ برا همین ب کفش پاشنه ۵ سانتی اکتفا کردم

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
2728
2740

من قدم ۱۸۷هست  وزنم۹۲ صدام همه میگن برا دوبلوری عالیه اهله دود و رفیق بازیم نیستم. قیافمم جوریه که از همسایه فامیل و حتی غریبه مادرم میگفت توروازمن برا دختراشون خاستگاری میکردن وباورتون نمیشه چن تا از دوس دخترام اونا اول بهم پیشنهاد دادن. ولی... الان اصلا تو زندگی خوشبخت نیستم هرچی میدوویم تهش عقبم. پس گرامی قد کوتاه وبلند اصلا ویژگی خاص و خوب یا بدی نیست   مهم شانسواقباله    همین. همه چن صباحی اینجا مهمونیم. 🌷

پس فقط میخوان ی چیزی بگن😂 چی میگن؟ 😐

فک و فامیل

تو ک کوتاه موندی خواهرت بلند تره (۲  ۳ سانت بلنده!!!)

مامانم تو خونه گاهی کوتوله صدام می‌کنه در حالی ک ۱۶۲م

ولی دوستام  همسایه آشناها همه میگن اوکیی

خشمِ بیش از حد گرفتن ، وحشت آردو لطفِ بی‌وقت ، هیبت ببرد! ›‹ نه چندان درشتی کن ك‌‌ از تو سیر شوند ؛و نه چندان نرمی ك‌‌ بر تو دلیر شوند :)!🔏'🌱›
2706