2733
2734
روح ها درجات متفاوتی دارند عزیزم. هنر اینه انسان از دل سختی ها خودش را بسازه. فکر نکن من تو شرایط پر ...

چطوری امیدت رو از دست ندادی؟! 

من دیگه نمیدونم چکار باید میکردم که نکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطوری امیدت رو از دست ندادی؟!  من دیگه نمیدونم چکار باید میکردم که نکردم

هر کی دیگه جای من بود روانی شده بود. راستش من به درونم مراجعه کردم انرژی خودم را بالا بردم و میدونم بابت تمامی لین امتحانات که گرفته اینه که قراره رشد کنم الان در شرایطی هستم که خواهرزاده هفده ساله ام را یک شبه بر اثر تصادف از دست دادم یکیشونم سه ساله تو کما و ضربه مغزیه. گاهی اوقات حالم بد میشه ولی سریع خودم را جمع میکنم.

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2728
خب چرا اخه مرضش چیه؟! 

من نمیدونم ، یکی تو محل ما، هست خیلی فقیر ، دو تا دختر داشت ، خانومه بدون هیچ دارویی چهار قلو بهردار شد، 

بعدش دختر دایی من دیگه درمان نمونده که انجام بره برا بارداری، ولی بچه دار نمیشه...‌

اخه چه عدالت مسخره ایی که اصلا توان مالی نداره، تو خرج خودش مونده چند تا چند تا

به یکی که تو ارزوی یک دونه س، نمیده

ذات و نفس سوالت اشتباهه. نمی‌تونمم توضیح بدم. ولی اینو بدون همه چیییی بر اساس شااانس یا تصمیم‌های خ ...

خب شانس که عامل بیرونیه

تصمیم های منم درصد کمیه

من موقع تولد چه تصمیمی داشتم همش برام گرفته شد

پس دنیا واقعا چرته

خداهم فرق میزاره،ب یکی خانواده خوب،شوهر و بچه خوب،رفاه ارامش سلامتی همه چی میده.ب یکی نمیده

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏
2740
خب شانس که عامل بیرونیه تصمیم های منم درصد کمیه من موقع تولد چه تصمیمی داشتم همش برام گرفته شد پس ...

بخت و اقبال میشه دیگه 

یکی بهترین مکان و زمان و شرایط 

یکی بدترین مکان و زمان و شرایط 

وقتی به دنیا اومدی شانس واقبال داشتی تا آخر عمرت داری اگه هم وقتی به دنیا اومدی شانس واقبال نداشتی تا آخر عمرت نداری

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
خب شانس که عامل بیرونیه تصمیم های منم درصد کمیه من موقع تولد چه تصمیمی داشتم همش برام گرفته شد پس ...

دقیقا چرته. ولی خب راهکار داره

ولی توصیه می‌کنم پادکست رواق رو گوش بدی خیلی از چیزها برات روشن میشه. دیدگاه من به زندگی به قبل از رواق و بعد از رواق تقسیم میشه

2706