2737
2739
عنوان

پدرمادر پیرتون جایی بخوان برن کی رانندگیشون میکنه؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 49 پست
بر عکس من هر کی میبینم باباش پیر شده پسرا میان میبرنش دکتر.  براش رانندگی میکنن

نه متاسفانه سمت ما کمتر پسری دست گیر پدره..

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
شمامیگی من زندگی ومشکلات خودم دارم قطعا برادراتونم این جواب میدن ،مشکل پدر وهمسرتون نباید تاثیری تور ...

عزیزم. من برا پدرم چکار کنم.  من بهش هر چی میگم نمیپذیره. ولی میدونم و دیدم داداشام رو بسیار قبول داره.  من از خدامه جایی نرن ولی ادمیزاده دلش میخواد جایی بره.  این پسرا نباید به دادش برسن؟ ینی همیشه چند ساله مشکلات دارن؟ شوهرم و بابام کلا رابطه بدی دارن.  بابام هزار سال نمیذاره شوهرم بیاد براش رانندگی کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوهمینارو به برادرات پیام بفرست  یکیشون نمیتونه دوساعت وقتشو برا پدرش بزاره؟ مردا اینچیزارو دقت ...

بخدا دلم میخواد پیاما رو ببینی.  چندتا پیام ازین اوضاع احوال پدرم و مریضی هاش و ناتوانیهاش فرستادم برا هر سه تاشون جان بچه هام دو تیک خورد انلاین شدن ولی یه جواب ندادن😔

منم بابام چشماش خیلی ضعیف بود ماشینشوفروختیم بدون عینک رانندگی میکرد ماهم خیلی اعصابمون داغون میشد یه بارم بایه دوچرخه ای تصادف کرد ولی شانس اوردیم چیزی نشد.الان هرجامیخوادبره مجبوره پیاده میره تاکسی میگیره نهایت براش اسنپ میگیرم .تازه جفت چشماش اب مرواریداوردعمل کردیم الان بدترشده .تازه میگه برم ماشین بگیرم ماهم گفتیم باشه حتما برو .گواهینامه پایه یک هم داره ازقدیم ولی نمیزاریم دیگه

2738
خب هرکسی درگیریای خودشو داره. نمیشه انتظار داشت عزیزم

عزیزم خواهربرادرا من کلا عین غریبه هستن سالی سه چهار بار به زور اونم عین غریبه میان میشینن بعد میرن. چرا نمی تونن یکم به پدرشون توجه کنن.  یه دکتری جایی میخوان ببرن؟؟ کار سختیه؟ 

منم بابام چشماش خیلی ضعیف بود ماشینشوفروختیم بدون عینک رانندگی میکرد ماهم خیلی اعصابمون داغون میشد ی ...

بابا منم راننده درجه یکی بود😔انقد ناراحتم و غصه میخورم چقد زود پیر شد  یکی رو نداره دستش بگیره

جالبه مشکلات شخصی خودت مانع این میشه بهشون کمک کنی و کاملا بنظرت قانع کنندست و هیچ وظیفه ای برای خودت حس نمیکنی بعد نشستی واسه داداشات نسخه میپیچی و حرف از بی معرفتیشون میزنی :////خب تو خودتم مثل اونا خودتو توی اولویت گذاشتی بعد تو خوبی ولی اونا بدن

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...
عزیزم خواهربرادرا من کلا عین غریبه هستن سالی سه چهار بار به زور اونم عین غریبه میان میشینن بعد میرن. ...

درکت میکنم عزیزم

ولی متاسفانه سیستم خونوادتون همینه

اینجوری که اصلا نباید انتظار داشته باشین

عزیزم. من برا پدرم چکار کنم.  من بهش هر چی میگم نمیپذیره. ولی میدونم و دیدم داداشام رو بسیار قب ...

خودت پشت رل نمیشینی ؟هرکی میگه وظیفه اون یکی درنهایت هیچکس جلو نمیاد باز دختراباید پدرومادرشون نگه دارن 

2706